KOKOworld - Moda | Fair Trade | PodróżeZwykłe-Niezwykłe: coach Zuza z Berlina

Nasza akcja Zwykłe-Niezwykłe, w ramach której prezentujemy Wam sylwetki wyjątkowych kobiet jest wprawdzie na letnim urlopie, ale nie mogłyśmy się powstrzymać! Dlatego zapraszamy do letniej odsłony projektu, którego bohaterką jest Zuza z Berlina.

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: miotaczka ogniem Aleks

"Działaj! Uczy się! Bądź ciekawska! Pytaj! Posłuchaj swojego serca i podążaj za tym, co sprawia, że jesteś szczęśliwa." przekonuje dziewczyna Aleks, która bez wątpienia ma w sobie ogień!

Czytaj więcej... >


Skąd są nasi rękodzielnicy?

Lato w pełni i także u nas panują wakacyjne nastroje! Dlatego poprosiliśmy naszych rękodzielników, aby pokazali nam i Wam skąd pochodzą i jakie są ich ulubione miejsca! 

Czytaj więcej... >


Batik Indonesia - nowy motyw Rangrang

To Indonezja jest jednym z tych miejsc, w których metoda farbowania tkanin zwanych "batik" mają najdłuższej tradycję. To właśnie z tego zakątka świata przyszła do nas paczka!

Czytaj więcej... >


Chłopaki, mamy Was na muszce!

Czy może być coś bardziej niekonwencjonalnego niż batikowa muszka? Marzyłyśmy o nich! Ale. to marzenie udało nam się spełnić dopiero wtedy, kiedy spotkałyśmy "muszkowych" mistrzów - ekipy MARTHU. 

Czytaj więcej... >


KOKOworld na Berlin Fashion Week

KOKOworld zrobiło prawdziwą furorę na Berlin Fashion Week! Zobaczsie sami z kim rozmawialiśmy, a kto nosił nasze ubrania podczas największych targów poświęconych etycznej modzie w Europie!

Czytaj więcej... >


Podróżowanie przez ubieranie

Co powoduje, że pociągają nas te fascynujące motywy i wzory, tak różne od europejskich, stonowanych kolorów? Co sprawia, że nie możemy oderwać wzroku od afrykańskich kobiet ubranych od stóp do głów w kolorowe materiały?

Czytaj więcej... >


Mircia - nowa rękodzielniczka z Cabo Verde

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych rękodzielniczek dołączyła Mirica z Wysp Zielonego Przylądka!  "Widzę materiał i od razu wiem co z niego zrobić" śmieje się Mircia. Zobaczcie, co dla nas wyczarowała!

Czytaj więcej... >
KOKOworld