KOKOworld - Moda | Fair Trade | PodróżeOrganiczna bawełna - idealna na lato!

Nowe produkty z bawełny organicznej już dostępne! A co to oznacza, że bawełna jest organiczna? Przeczytajcie na naszym blogu ;)

Czytaj więcej... >


KOKOfilm na AfryKamerze

Jedną z największych pasji założycielki KOKOword, Agaty Kurek jest filmowanie. Marzenie o profesjonalnej produkcji udało jej się spełnić podczas podróży po Wyspach Zielonego Przylądka!

Czytaj więcej... >


Sesja modowa w obronie zagrożonej natury

Zapraszamy do podziwiania wyjątkowej sesji modowej, która jest naszym niekonwencjonalnym protestem przeciwko zanieczyszczaniu naszej planety i niszczeniu natury!

Czytaj więcej... >


Dzień Mamy!

Dziś Dzień Mamy i z tej okazji zaprosiliśmy Was wczoraj do mini-konkursu i zapytaliśmy: "Za co kochacie Wasze mamy?".

Czytaj więcej... >


Nasz Eko-Protest

Wszyscy słyszeliśmy o globalnym ociepleniu i zagrożeniach z nich związanych - topnienie lodowców, stopniowe zalewanie wysp przez wody oceaniczne... Lecz globalne ocieplenie nie dotyczy jedynie egzotycznych wysepek i odległych krajów, ono dotyczy nas wszystkich. Co możemy zrobić? My protestujemy!

Czytaj więcej... >


Ruszyly auckje internetowe jeansowych produktów!

Ruszyły aukcje internetowe wyjątkowych jeansowych produktów! Zobaczcie co uszyliśmy z Waszych starych jeansów! Możesz stać się posiadaczem wyjątkowych rzeczy, i w ten sposób wesprzeć dzieci w Ugandzie! Zapraszamy do licytacji!

Czytaj więcej... >


Znak jakości Trusted Shops

KOKOworld od kilku miesięcy współpracuje z Trusted Shops - organizacją, która dba o ochronę praw klientów. Zakupy z nami jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne! Dlaczego - przekonaj się sam ;)

Czytaj więcej... >


Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci z Ugandy!

26.04 w BALu odbyła się wyjątkowa aukcja charytatywna. Zobaczcie, jak było i dowiedzcie się jakim wynikiem zakończyła się licytacja :)

Czytaj więcej... >
KOKOworld