KOKOworld - Moda | Fair Trade | PodróżeJeans for a better world - podsumowanie akcji!

Po 6 miesiącach trwania akcji Jeans for a Better World możemy z dumą ogłosić, że osiągnęliśmy cel! 15 szczęśliwych dzieci dzięki Wam może uczęszczać do szkoły <3

Czytaj więcej... >


Kolejna wyjątkowa sesja - zgadniecie gdzie?

Na pewno pamiętacie naszą wyjątkową sesję zdjęciową na wyspie Rugia . Niedawno znów wysłaliśmy Tomka Wiznera wraz z ekipą w pewno odległe miejsce... Zgadniecie dokąd pojechał zrobić kolejną niecodzienną sesję zdjęciową?

Czytaj więcej... >


Historia naszych kolekcji: Be My Valentine

Wierzymy,
że każdy gest na znaczenie! A my kochamy naszą planetę i staramy
się o nią dbać!</strong> Zamiłowanie do recyklingu w życiu prywatnym
przeniosłyśmy także do
naszych projektów! Kochamy też batiki, materiały farbowane
techniką woskowania, które przywozimy głównie z Afryki! I tak z
połączenia tych dwóch pasji powstała kolekcja Be My Valentine!

Czytaj więcej... >


Powitanie kolekcji Jesień 2017

28 września wieczorową porą spotkaliśmy się ponownie wspólnie w murach KOKOworld w Krakowie. Tym razem z wyjątkowej okazji - premiery kolekcji Jesień 2017. Zobaczcie jak było!

Czytaj więcej... >


Historia naszych kolekcji: Batik Indonesia

Jednym z miejsc, w których batiki mają najdłuższej tradycję jest Indonezja, a w szczególności okolice centralnej Javy - Jogjakarta i Surakarta. A skoro batiki to nasza wielka miłość, nie mogło na liście naszych podróży zabraknąć ich ojczyzny – Indonezji.

Czytaj więcej... >


KOKOpodróże: Iran na pożegnanie lata

Po sukcesie ostatniego wydarzenia w głowie mieliśmy już wizje na kolejne spotkania i podróżnicze kierunki. 14 września z rodzimego Krakowa przenieśliśmy się na Bliski Wschód, dokładnie do Iranu. 

Czytaj więcej... >


Jak powstaje wzór Kawung?

 Indonezja to miejsce, w którym szukanie nowych wzorów było wyjątkowo utrudnione. Wszystko to przez ich oszałamiający wybór! Do dziś jednak pamiętamy, że mimo mnogości i różnorodności wzorów, był wśród nich jeden, co do którego nie miałyśmy najmniejszych wątpliwości. To była dosłownie miłość od pierwszego wejrzenia!

Czytaj więcej... >


Historia naszych kolekcji: African Collection

Początki KOKOworld bardzo ściśle związane są z Afryką i dlatego kolekcja African zajmuje ważne miejsce nie tylko wśród naszych półek/kolekcji, ale także w naszej historii i naszych sercach! Wszystko bowiem zaczęło się od Afryki i w Afryce!

Czytaj więcej... >
KOKOworld