KOKOworld - Moda | Fair Trade | PodróżeHOW IT`S MADE #5: Wystawianie produktów na stronę

Jesteśmy z Krakowa, ale cieszymy się niezmiernie, ze mamy klientki nie tylko w całej Polsce, ale także w różnych zakątkach świata. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasza strona www.kokoworld.eu. Poczytajcie jaką drogę przebywają nasze produkty, zanim staną się widoczne dla całego świata. 

Czytaj więcej... >


HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #3 Konstrukcje i pierwsze odszycia

Na pewno nie możecie się już doczekać kolekcji letniej i wypatrujecie nowości na horyzoncie. Mamy tak samo! Dlatego musieliśmy się z Wami już podzielić pierwszą letnią sukienką - Portofino, i to od razu w dwóch wariantach kolorystycznych :) Prace nad całą kolekcją są już mocno zaawansowane, a dla tych którzy chcą śledzić postępy na bieżąco, polecamy naszą serię wpisów o powstawaniu kolekcji HOW IT'S MADE.

Czytaj więcej... >


HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #2 Projekty

Jak już z pewnością wiecie, prace nad kolekcją LATO 2018 trwają, a naszą inspiracją na ten sezon jest MORZE :) Wybraliśmy materiały, wśród których znajdzie sporo ciekawych wątków recyklingowych. Kolory nadchodzącej kolekcji wyznaczają nam międzynarodowe flagi morskie, a ich geometryczne kształty inspirują nas przy krojach i cięciach. Teraz czas na stworzenie projektów - od nich się zaczyna konstruowanie form, a później krojenie i szycie. Ale po kolei...

Czytaj więcej... >


HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #1 Inspiracje

Już czuć lato w powietrzu, myślami część z Was na pewno jest już przy wakacjach. U nas jednak praca wre - w pocie czoła tworzymy dla Was kolekcję LATO 2018 :) A wszystkich, którzy zastanawiali się, jak powstają nasze kolekcję, zapraszamy do lektury pierwszego wpisu z serii HOW IT'S MADE.

Czytaj więcej... >