KOKOworld MAGAzineJak powstają nasze kolekcje?

Już niebawem światło dzienne ujrzy nasza najnowsza kolekcja Wiosna 2019. Z tej okazji, postanowiliśmy po raz kolejny zaprosić Was do podejrzenia jak powstają nasze KOKOpojekty. Zapraszamy do KOKOworld od KOKOkuchni!

Czytaj więcej... >


HOW IT`S MADE #5: Wystawianie produktów na stronę

Jesteśmy z Krakowa, ale cieszymy się niezmiernie, ze mamy klientki nie tylko w całej Polsce, ale także w różnych zakątkach świata. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasza strona www.kokoworld.eu. Poczytajcie jaką drogę przebywają nasze produkty, zanim staną się widoczne dla całego świata. 

Czytaj więcej... >


HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #4 Poprawki, poprawki, poprawki...

Kto śledził naszego bloga uważnie, ten wie jak skomplikowanym procesem jest stworzenie kolekcji. Dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć, jakie są kolejne etapy tego procesu, stworzyliśmy serię wpisów HOW IT'S MADE! W poprzednim wpisie dotarliśmy do stworzenia konstrukcji i pierwszych odszyć... i co dalej?

Czytaj więcej... >


HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #3 Konstrukcje i pierwsze odszycia

Na pewno nie możecie się już doczekać kolekcji letniej i wypatrujecie nowości na horyzoncie. Mamy tak samo! Dlatego musieliśmy się z Wami już podzielić pierwszą letnią sukienką - Portofino, i to od razu w dwóch wariantach kolorystycznych :) Prace nad całą kolekcją są już mocno zaawansowane, a dla tych którzy chcą śledzić postępy na bieżąco, polecamy naszą serię wpisów o powstawaniu kolekcji HOW IT'S MADE.

Czytaj więcej... >


HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #2 Projekty

Jak już z pewnością wiecie, prace nad kolekcją LATO 2018 trwają, a naszą inspiracją na ten sezon jest MORZE :) Wybraliśmy materiały, wśród których znajdzie sporo ciekawych wątków recyklingowych. Kolory nadchodzącej kolekcji wyznaczają nam międzynarodowe flagi morskie, a ich geometryczne kształty inspirują nas przy krojach i cięciach. Teraz czas na stworzenie projektów - od nich się zaczyna konstruowanie form, a później krojenie i szycie. Ale po kolei...

Czytaj więcej... >


HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #1 Inspiracje

Już czuć lato w powietrzu, myślami część z Was na pewno jest już przy wakacjach. U nas jednak praca wre - w pocie czoła tworzymy dla Was kolekcję LATO 2018 :) A wszystkich, którzy zastanawiali się, jak powstają nasze kolekcję, zapraszamy do lektury pierwszego wpisu z serii HOW IT'S MADE.

Czytaj więcej... >