KOKOworld MAGAzineRękodzielnicy Jeans for a better world: Magda z Manufaktury Batiku

W zeszłą środę odbyła się licytacja jeansowych produktów akcji Jeans for a better world. Akcja nadal trwa! Posłuchajcie co na jej temat ma do powiedzenia Magda, jedna z rękodzielniczek, która jest autorką przepięknych żółwi - symbolu Wysp Zielonego Przylądka, skąd pochodzą beneficjentki tegorocznej akcji.

Czytaj więcej... >


To już jutro! Bądź z nami!

Już jutro, 24 kwietnia, o godzinie 18 w krakowskim Hevre, rusza aukcja naszych wyjątkowych jeansowych produktów. Dołacz do nas!

Czytaj więcej... >


Rękodzielnicy Jeans for a better world: Gosia z Maruna

Jak jeansy, o którym tyle złego się słyszy w kontekście ekologii, mogą zmieniać świat na lepsze? Mogą, ale tylko dzięki niesamowitemu zaangażowaniu Was i naszych rękodzielników! Poznajcie Gosię!

Czytaj więcej... >


Dlaczego recyklingujemy jeansy?

Jeansy od ponad 1,5 wieku królują na salonach mody. Nic w tym dziwnego, idealnie nadają siędo każdej stylizacji i bez problemu wpasowują się w każdą sytuację. Ręka do góry, kto nie ma w swojej szafie choćby jednej ich pary! Dlaczego zatem robimy tyle szumu wokół jeansów i w ramach naszej akcji Jeans for a better world recyklingujemy właśnie jeansy?

Czytaj więcej... >


Rękodzielnicy Jeans for a better world: Jola Florczyk

Jeszcze tylko do końca lutego czekamy na Wasze stare jeansy. Ale tak naprawę, kiedy do nas spływają ostatnie pary jeansów, praca w warsztatach naszych rękodzielniczek już od dawna wre. Poznajcie jedną z nich - Jolę Florczyk!

Czytaj więcej... >


Ostatni dzwonek! Włącz się do akcji!

Już po raz drugi zbieramy niepotrzebne, stare jeansy, by wspierać edukację dzieci i młodzieży! Na Wasze jeansy czekamy jeszcze tylko do 28 lutego!

Czytaj więcej... >


Rękodzielnicy Jeans for a better world: Magda z Trashki

Wysyłacie nam Wasze stare niepotrzebne jeansy. My przerabiamy je na nowe, oryginalne produkty, a dzięki ich sprzedaży wspieramy edukację dzieci i młodzieży. Ta inicjatywa nie mogłaby się zadziać, gdyby nie Wy, i gdyby nie nasi rękodzielnicy! Poznajcie ich! Przedstawiamy Magdę z Trashki!

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world - pytania i odpowiedzi

Już po raz drugi orgnizujemy akcję Jeans for a better world.  Tym razem naszem celem jest wspieranie uczennic na Wyspach Zielonego Przylądka. Zależy nam na jak największej transparentości aukcji, dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać najważniejze fakty. 

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world: Szkoła - szkole

Wasz odzew na zbiórkę jeansów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Szczególnie za serca chwyciło nas to, że do akcji włączyli się uczniowie z wielu szkół. Zobaczcie sami!Czytaj więcej... >


Zrównoważone cele rozwoju ONZ

We wrześniu 2015 roku 193 państwa członkowskie ONZ na historycznym szczycie ONZ przyjęły plan przekształcenia świata i polepszenia życia każdego człowieka na Ziemi – Agendę na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i ustaliły listę celów zrównoważonego rozwoju. Zobacz jak je realizujemy!

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world #2: Zapraszamy do kabowerdeńskiej szkoły!

Poznajcie jedne z beneficjentek tegorocznego projektu Jeans for a better world- Missiarę, Elianę i Manuelę! I zobaczcie, czym jest dla nich edukacja. 

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world #2

Razem z nami możesz sprawić, że Twoje stare jeansy zyskają nowe życie i przyczynią się do pomocy nastolatkom na Cabo Verde! Wystarczą nam 3 proste kroki:
1. Oddaj nam swoje stare jeansy
2. My zrobimy z nich coś pięknego i użytecznego, i wystawimy na aukcję charytatywną
3. Razem ufundujmy nastolatkom na Cabo Verde edukację!

Czytaj więcej... >