KOKOworld - Moda | Fair Trade | PodróżeOstatni dzwonek! Włącz się do akcji!

Już po raz drugi zbieramy niepotrzebne, stare jeansy, by wspierać edukację dzieci i młodzieży! Na Wasze jeansy czekamy jeszcze tylko do 28 lutego!

Czytaj więcej... >


Rękodzielnicy Jeans for a better world: Magda z Trashki

Wysyłacie nam Wasze stare niepotrzebne jeansy. My przerabiamy je na nowe, oryginalne produkty, a dzięki ich sprzedaży wspieramy edukację dzieci i młodzieży. Ta inicjatywa nie mogłaby się zadziać, gdyby nie Wy, i gdyby nie nasi rękodzielnicy! Poznajcie ich! Przedstawiamy Magdę z Trashki!

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world - pytania i odpowiedzi

Już po raz drugi orgnizujemy akcję Jeans for a better world.  Tym razem naszem celem jest wspieranie uczennic na Wyspach Zielonego Przylądka. Zależy nam na jak największej transparentości aukcji, dlatego postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać najważniejze fakty. 

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world: Szkoła - szkole

Wasz odzew na zbiórkę jeansów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Szczególnie za serca chwyciło nas to, że do akcji włączyli się uczniowie z wielu szkół. Zobaczcie sami!Czytaj więcej... >


Zrównoważone cele rozwoju ONZ

We wrześniu 2015 roku 193 państwa członkowskie ONZ na historycznym szczycie ONZ przyjęły plan przekształcenia świata i polepszenia życia każdego człowieka na Ziemi – Agendę na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju i ustaliły listę celów zrównoważonego rozwoju. Zobacz jak je realizujemy!

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world #2: Zapraszamy do kabowerdeńskiej szkoły!

Poznajcie jedne z beneficjentek tegorocznego projektu Jeans for a better world- Missiarę, Elianę i Manuelę! I zobaczcie, czym jest dla nich edukacja. 

Czytaj więcej... >


Jeans for a better world #2

Razem z nami możesz sprawić, że Twoje stare jeansy zyskają nowe życie i przyczynią się do pomocy nastolatkom na Cabo Verde! Wystarczą nam 3 proste kroki:
1. Oddaj nam swoje stare jeansy
2. My zrobimy z nich coś pięknego i użytecznego, i wystawimy na aukcję charytatywną
3. Razem ufundujmy nastolatkom na Cabo Verde edukację!

Czytaj więcej... >