KOKOworld - Moda | Fair Trade | PodróżeOdkryj Polskę z KOKOworld. Toruń

Pomimo, że oficjalne wakacje i sezon urlopowy już za nami, nic nie stoi na przeszkodzie przed weekendowymi wycieczkami krajoznawczymi, na które zawsze jest bardzo dobra pora. Zwłaszcza, w towarzystwie Kasi Suśniak!

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld: Warmia

Sezon wakacyjny w pełni dlatego tym goręcej zapraszamy Was na kolejną podróż razem z Kasia Suśniak. Tym razem Warmia rowerowo!

Czytaj więcej... >


Odkryj świat z KOKOworld: USA

Wakacje tuż tuż, dlatego tym bardziej jest to idealna pora, aby kontynuować naszą podrożniczy cykl Odkryj świat z KOKOworld. Tym razem Kasia Suśniak, z która już od dawna odkrywamy Polskę, zabrała nas hen daleko za ocean. Posłuchajcie, poczytajcie, obejrzyjcie!

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld: Mazury

Czy to nie przyjemne wiedzieć, że jest tak dużo rzeczy, które jeszcze poznamy?” My z radością zawsze wyczekujemy nowej pocztówki od Kasi Suśniak. Poczytajcie o tym, co zachwyciło ją w Mazurach i jakie KOKOprodukt ze sobą w ten rejon Polski zabrała.

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld: Słowiński Park Narodowy

Zobaczcie gdzie tym razem Kasia Suśniak złapała pierwsze promyki wiosennego słońca! Zapraszamy na kolejną podróż z "Odkryj Polskę z KOKOworld".

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld: Karkonosze i Góry Izerskie

Zima, ach zima! Niezależnie od tego czy ją lubicie czy nie, kiedy otuli się w biały puch, nie sposób się nią nie zachwycić! Zwłaszcza w takich okolicznościach przyrody, do których tym razem zabrała nas Kasia Suśniak w ramach kolejnej podróży "Odkryj Polskę z KOKOworld".

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld: Świąteczne tradycje

Kasia Suśniak zabrała nas w tym roku w różne urokliwe zakątki Polski. Na dobre zakończenie 2018 mamy dla Was specjalny, świąteczny odcinek jej podróży. Zatrzymajmy razem magię Świąt!

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld: Pomorze

A może Pomorze? Tym razem wraz z Kasią Suśniak zabieramy Was na północ. Zgadniecie jaki KOKOprodukt ruszył w podróż razem z Kasią?

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld. Szwajcaria Kaszubska

Jesień w pełni. A my wraz z naszą klientką Kasią Suśniak nie ustajemy w odkrywaniu jej uroków w różnych zakątkach Polski. Tym razem zabieraty Was na Kaszuby! Zapraszamy!

Czytaj więcej... >


Odkryj Polskę z KOKOworld. Beskid Sądecki

Jesień jest tuż tuż, podobnie jak nasza kolekcja Autumn 2018. Zanim podzielimy się z Wami premierowymi projektami już dzielimy się naszą najnowszą akcją, którą organizujemy wraz z naszą klientką, Kasią Suśniak. 

Czytaj więcej... >