KOKOworld MAGAzine#KOKOgrls: Gosia z Maruna

Pasja. Recykling. Energia. I dużo (u)śmiechu. Te słowa przychodzą nam od razu na myśl, kiedy wspominamy nagranie naszego najnowszego odcinka #KOKOgrls z Gosią, właścicielką marki Maruna. Zobacznie, co dzieje się za drzwiami najbardziej pozytywnej pracowni w Krakowie!

Czytaj więcej... >


KOKOrękodzielnicy: Gosia z marki Maruna

Gosię Grodzką z marki Maruna już znacie. To spod jej igły wychodzą różne recyklingowe dzieła.  Od jakiegoś czasu Gosia pracuje także w naszym krakowskim biurze-warsztacie. Przy okazji nagrywania odcinka do serii #KOKOgrls podzieliła się z nami kilkoma słowami na temat naszej współpracy. Bardzo nas one wzruszyły, dtalego postanowiliśmy ich nie trzymać tylko dla siebie. Posłuchajcie.

Czytaj więcej... >


#KOKOgrls: Magda z Manufaktury Batiku

Bohaterki #KOKOgrls - każda z nich jest inna, każda z nich ma swoje marzenia i pasje. Tym razem z naszą kamerą powędrowaliśmy do niezwykłego miejsca - Manufaktura Batiku. Poczujcie ten klimat razem z nami!

Czytaj więcej... >


#KOKOgrls: Kasia Suśniak

Kasię Suśniak znacie już z naszego projektu "Odkryj Polskę z KOKOworld" w ramach którego zabiera Was w różne zakątki naszego kraju. Dziś zaparszamy na filmową odsłonę tego projektu w ramach #KOKOgrls.

Czytaj więcej... >


#KOKOgrls: Kasia Stryczniewicz

W ramach projektu Zwykłe-Niezwykłe sportretowaliśmy 21 wyjątkowych kobiet. Z przyjemnością zapraszamy na nową, świeżą, filmową  odsłonę projektu. Panie i Panowie, przedstawiamy pierwszy odcinek serialu: #KOKOgrls!

Czytaj więcej... >