KOKOworld MAGAzineTEG 2017: #myfairtrade - Marta Karwacka

"Traktuj innych (i środowisko) z szacunkiem i pamiętaj że świat to sieć relacji. Bądź aktywnym i świadomym konsumentem." Taką wiadomość dla wszystkich nas ma dr Marta Karwacka, autorka i współautorka kilkunastu artykułów oraz indywidualnych i zespołowych badań poświęconych problematyce CSR oraz autorka bloga How to Wear Fair?, która jest jednym z gości naszej akcji #myfairtade odbywającej się w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Edukacji Globalnej.

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Mia Marjanović

Nasza akcja #myfairtade odbywająca się w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Edukacji Globalnej ma wymiar europejski! na nasze pytania związane z ideą fair trade i zrównoważonej mody. odpowiedziała także niemiecka blogerka Mia Marjanović, która prowadzi bloga o etycznej modzie .

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Magdalena Olearczyk

"Trzeba robić, to w co się wierzy. A dobry produkt ma w sobie sieć dobrych relacji z ludźmi, którzy go współtworzyli" uważa rękodzielniczka Magdalena Olearczyk z Trashki, którą odpowiedziała nam na kilka pytań związanych z odpowiedzialną modą w ramach w naszej akcji #myfairtade w organizowanej z okazji 19. edycji ogólnoeuropejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej. 

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Myrka Studios

"Wydać trochę więcej pieniędzy na rzecz wysokiej jakości, która będzie nam służyła długo, jest naprawdę o wiele więcej warte, niż kupienie sobie dziesiątek rzeczy Fast Fashion, które po kilku miesiącach wylądują w koszu!" przekonuje ekipa Myrka Studios, która jest jednym z zagranicznych gości naszej akcji #myfairtade odbywająca się w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Edukacji Globalnej.

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Joanna Baranowska

"Ograniczmy konsumpcję. Przestańmy ulegać reklamom, nie nabierajmy się na niskie ceny, bo za nimi zawsze stoi ktoś poszkodowany." przekonuje Joanna Baranowska z organiczni.eu, którą zaprosiliśmy do do wzięcia udziału w naszej akcji #myfairtade w ramach 19. edycji ogólnoeuropejskiego Tygodnia Edukacji Globalnej. 

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Bina StryleTZ

"Wybierajmy świadomie, kupujmy mniej ale odpowiedzialnie" przekonuje Bina StryleTZ, która jest jednym z zagranicznych gości naszej akcji #myfairtade odbywająca się w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Edukacji Globalnej.

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Kasia Podgórni

Bardzo zwracam uwagę, żeby moje pieniądze szły do konkretnych osób – pani Marii ze straganu z warzywami albo właścicielki sklepu spożywczego koło mnie, zamiast do kasy supermarketu. Wolę zapłacić odrobinę więcej i mieć poczucie, że wspieram mały biznes. Stawiam też na produkty lokalne- żywność, ubrania i buty polskich producentów - mówi joginka, Kasia Podgórni, która zaprosiliśmy do naszej akcji #myfairtrade.

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Mogli

"Certyfikaty są ważne, ale też drogie, niektóre marki odzieżowe nie mogą sobie pozwolić na certyfikaty, ale mimo to są odpowiedzialne czy fair" uważa niemiecka piosenkarka Mogli, która jest jednym z zagranicznych gości naszej akcji #myfairtade odbywająca się w ramach tegorocznej edycji Tygodnia Edukacji Globalnej.

Czytaj więcej... >


TEG 2017: #myfairtrade - Maria Huma

Właśnie dziś startuje ogólnoeuropejska, 19. już edycja akcji Tydzień Edukacji Globalnej. Nasz TEG w tym roku upływa w szczególności pod znakiem akcji #myfairtrade, w ramach której zapraszamy do lektury cyklu mini-wywiadów, promujących ideę fair trade i zrównoważonej mody. 

Czytaj więcej... >