KOKOworld MAGAzineZwykłe-Niezwykłe: podsumowanie projektu

21 wyjątkowych kobiet. 2 lata cudownych spotkań i mega dawka inspiracji i pozytywnej energii. Taki właśnie jest projekt Zwykłe-Niezwykłe, w ramach którego od 2016 portretowaliśmy super kobiety. Poznaj je wszystkie!

Czytaj więcej... >


Zwykły-Niezwykły Dzień Kobiet

8 marca. Ta data zajmuje wyjątkowe miejsce chyba w każdym kalendarzu. Ale w tym roku była ona dla nas szczególna nie tylko ze względu na Dzień Kobiet. Bowiem właśnie na ten dzień przypadł wernisaż wystawy projektu Zwykłe-Niezwykłe.

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: joginka Kasia Stryczniewicz

"Działaj. Realizuj swoje pomysły, eksperymentuj i nigdy się nie poddawaj. Moc jest w tobie i masz wszystko czego potrzebujesz" - zachęca joginka Kasia Stryczniewicz, wraz z którą kończymy bowiem nasz cykl wywiadów w ramach serii Zwykłe-Niezwykłe. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: artystka Sonia Lachowolska

"Wszystkie dziewczyny świata, pielęgnujcie swoją dziką naturę! Nigdy, przenigdy nie traćcie wiary w siebie" przekonuje Sonia Lachowolska, kolejna bohaterka naszej serii Zwykłe-Niezwykłe, w ramach której prezentujemy Wam sylwetki wyjątkowych kobiet. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: restauratorka Justyna Kinasz

"Ubierajmy się w jakość. Twórzmy społeczności kobiet, w których jakość produktu jest dominująca. Ubierajmy swoje ciało w dobrej jakości materiały, bo ten minimalizm jest wskazany" przekonuje współtwórczyni Targu Pietruszkowego i ekologicznego Bistro w Krakowie Justyna Kinasz, kolejna bohaterka naszej serii Zwykłe-Niezwykłe, w ramach której prezentujemy Wam sylwetki wyjątkowych kobiet. Poczytajcie o tym, jak zaczęła się jej pyszna, ekologiczna przygoda!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: nauczycielka Katarzyna Dziedzic

"Rób to, co kochasz i rób to często." Taką wiadomość ma dla nas kolejna bohaterka naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe, w ramach której prezentujemy Wam sylwetki wyjątkowych kobiet. Ostrzegamy, ten wywiad to wybuchowy zastrzyk pozytywnej energii! 

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: historyczka i rękodzielniczka Mircia

"Kobiety, siła jest w nas!" - aż z Wysp Zielonego Przylądka przybyła do wszystkich dziewczyn świata ta wiadomość, wprost od naszej rękodzielniczki i autorki naszych kopertówek, Mirci. Zaprosiliśmy ją do wyjątkowej odsłony naszego projektu z nietuzinkowymi kobietami - Zwykłe-Niezwykłe.

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: filolożka i podróżniczka Natalia

"Każda dziewczyna ma swoją historię, każda kultura swoje dziewczyny" uważa Natalia, z którą spotkaliśmy się w magicznej Lizbonie. Zobaczcie efekty tego niecodziennego spotkania!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: coach Zuza z Berlina

Nasza akcja Zwykłe-Niezwykłe, w ramach której prezentujemy Wam sylwetki wyjątkowych kobiet jest wprawdzie na letnim urlopie, ale nie mogłyśmy się powstrzymać! Dlatego zapraszamy do letniej odsłony projektu, którego bohaterką jest Zuza z Berlina.

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: miotaczka ogniem Aleks

"Działaj! Uczy się! Bądź ciekawska! Pytaj! Posłuchaj swojego serca i podążaj za tym, co sprawia, że jesteś szczęśliwa." przekonuje dziewczyna Aleks, która bez wątpienia ma w sobie ogień!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: podróżniczka, autorka, aktywistka Magda Bębenek

"Zaufajcie temu, co nosicie w sercach i dzielcie się swoimi marzeniami i wizjami z innymi" zachęca Magda, kolejna niezwykła bohaterka naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe. 

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: Tancerka Katarzyna Bebiołka

Tancerka i prezeska Fundacji "Ja też tak chcę" namawia: "Ziemskie Dziewczęta , Chłopaki zresztą też! Pamiętajcie! Możemy wszystko, pod jednym warunkiem..." No właśnie, jakim? Zapraszamy do lektury wywiadu z naszą Zwykłą-Niezwykłą Katarzyną Bebiołką!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: pisarka Żanna Słoniowska

"Dziewczyny świata. Najważniejsze to jest być tu i teraz i czerpać siłę z bieżącego momentu, bo przeszłość i przyszłość nie istnieją"  przekonuje laureatka Nagrody Conrada 2016, pisarka Żanna Słoniowska!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: Fotografka i aktywistka Nikko Biernacka

Zwykłe-Niezwykłe to akcja, do której zapraszamy wszystkie kobiety z pasją. Poznajcie jedną z nich - Nikko Biernacką. 

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: piosenkarka Ewa Novel

"Spełniajcie swoje marzenia i nie poddawajcie się nawet, jeśli po drodze do celu spotkacie wiele przeciwności. My kobiety jesteśmy silne! Nigdy nie jest za późno aby pójść za marzeniami!!!" przekonuje bohaterka akcji Zwykłe-Niezwykłe, Ewa Novel.

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: żeglarka Agnieszka Borowska-Zasada

Pasja i pozytywna energia. Tak w największym skrócie można by opisać Agnieszkę Borowską-Zasadę, bohaterkę naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe, do której zapraszamy wszystkie niezwykłe kobiety!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: tancerka i aktorka Ewa Berguła

Ewa Berguła - kobieta wulkan pozytywnej energii! Nie możemy się z Wam z nią nie podzielić, dlatego zaprosiłyśmy ją do naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe. Zapraszamy do energetycznej lektury!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: instruktorka tańca Kasia Nieużyła

"Jesteś ukochaną córką Boga. Piękną, unikalną, wartościową i pełną potencjału, którym obdarzysz świat. Ufaj i bądź odważna"zachęca Kasia Nieużyła, instruktorka tańca i bohaterka naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej... >


​Zwykłe-Niezwykłe: rękodzielniczka Magda Olearczyk z Trashki

"Podążajmy za swoimi marzeniami, wsłuchujmy się w siebie i nie bójmy się zmian:)" - namawia Magda Olearczyk założycielka marki Trashki, kolejna bohaterka naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe.

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: joginka Kasia Podgórni

"Nie bójcie się realizować swojej pasji!" przekonuje joginka Kasia Podgórni, kolejna bohaterka naszej serii Zwykłe-Niezwykłe, w ramach której prezentujemy Wam sylwetki wyjątkowych kobiet. Poczytajcie o tym, jak zaczęła się jej przygoda z jogą!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: rękodzielniczka Monika Lis z Manufaktury Moniki

"Szkoda życia, żeby mieć tylko jedną pasję! " mówi Monika. Z przyjemnością przedstawiamy kolejną odsłonę naszego projektu "ZWYKŁE - NIEZWYKŁE". Zapraszamy do niego wspaniałe kobiety, które poza zwyczajną codziennością, obowiązkami i życiem w biegu, znajdują czas, aby spełniać swoje marzenia, dążyć do wyznaczonych przez siebie celów, uszczęśliwiać siebie, ale również ludzi wokół siebie - a to wszystko i jeszcze więcej, składa się na Ich NIEZWYKŁOŚĆ.

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: architektka Maria Rauch

"Hej dziewczyny, z waszym domem czy mieszkaniem jest dokładnie tak jak z ubieraniem się. Projekt to pomysł. I możesz go przymierzyć. Tak jak przymierzasz sukienkę, żeby sprawdzić „czy jest ci w niej do twarzy”. Życie w katalogu jest płaskie, jak kartki papieru" mówi Maria Rauch, kolejna bohaterka naszego projektu Zwykłe-Niezwykłe!

Czytaj więcej... >


Zwykłe-Niezwykłe: Anestezjolożka Katarzyna Czech

Wokół nas jest całe mnóstwo wyjątkowych dziewczyn.  Dlatego też postanowiłyśmy zadedykować im nasz projekt, który nazwałyśmy "Zwykłe-Niezwykłe". Z przyjemnością i niezwykłą dumą zapraszamy do wywiadu z pierwszą bohaterką akcji - Katarzyną Czech, anestezjolożką, tancerką tanga i... można by wiele jeszcze wymieniać! Przeczytajcie sami!

Czytaj więcej... >