7 urodziny KOKOworld

Kiedy robi się coś naprawdę fajnego, prowadzi wymarzoną firmę i współpracuje z fantastycznymi ludźmi to czas leci tak szybko, że praktycznie nie zauważa się jego upływu. Tak było tym razem bo zanim się zorientowaliśmy nasza marka KOKOworld skończyła 7 lat.  

Gdyby była człowiekiem właśnie posyłalibyśmy ją do szkoły podstawowej gdzie dopiero zaczęłaby swoją edukację – mamy jednak wrażenie, że te 7 lat nauczyło nas tyle, że spokojnie moglibyśmy już przeskoczyć na studia.

Okazja była idealna do wyprawienia hucznego przyjęcia w naszej autorskiej przestrzeni na Starowiślnej. Zaprosiliśmy nasze klientki i klientów, przyjaciół którzy są z nami od początku, współpracowników bliższych i dalszych, po prostu wszystkich, którzy chcieli razem z nami świętować kolejny rok KOKOworld na świecie. Przygotowania zaczęliśmy już wczesnym popołudniem żeby ze wszystkim zdążyć na czas. Równo o 19 zaczęli schodzić się goście i tłum gęstniał z każdą minutą. W międzyczasie przygotowywaliśmy modelki, które wzięły udział w pokazie letniej kolekcji. Tym razem w ich rolę wcieliły się nasze stałe klientki, które jak zawsze wypadły rewelacyjnie i dostały gromkie brawa. Po pokazie, do którego na żywo przygrywał zespół Elizy Kuźnik, Karola Wilkoszewskiego i Andrea Tios przyszedł czas na ich koncert.

To nie był jednak koniec atrakcji bo następny w kolejce czekał już zespół Lewi, którego charyzmatyczną wokalistką jest Ewa Novel – uczestniczka The Voice of Poland. Ewa prywatnie jest jedną z fanek KOKOworld, a w naszej letniej tunice Summer Tube Lime wyglądała obłędnie! Zanim jednak Levi zawładnął sceną nasza ekipa postanowiła skorzystać z okazji i wręczyć Agacie prezent niespodziankę w postaci ręcznie upieczonego, przez kokoszkę Ulę owocowego tortu. W końcu bez Agaty i jej marzenia nie byłoby nas tutaj. 

Nie możemy nie wspomnieć także o pysznym jedzeniu, które przygotowały dla nas Zielony Talerz, Szary Stół i Zdrowe Love, wszystkie przekąski znikały w mgnieniu oka, a to jest najlepszą rekomendacją. Atmosfera była niesamowita, jedzenie pyszne, a koncerty niezapomniane – nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszych urodzin!