AfryKamera 2018: Wyjątkowy pokaz mody w Kinie Pod Baranami

AfryKamera to Film.Muzyka.Życie. My do tego dodajemy także modę i dlatego z okazji tego festiwalu przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy pokaz mody!  

19 kwietnia krakowskie Kino Pod Baranami gościło nie tylko pokazy filmowe, ale stało się także sceną pokazu mody! I to już drugi raz! Ten pokaz był jednak dla nas szczególny. Bo udział w nim wzięły nasze klientki. Na "wybiegu" stanęło 8 wyjątkowych kobiet – każda o innej urodzie i sylwetce. Dzięki ich niepowtarzalnemu urokowi wydarzenie to nabrało on niezapomnianego charakteru! Dziewczyny wniosły na sale kinową prawdziwie letnią energię. Kochamy nasze klientki i cieszymy się, że możemy wspólnie z Wami organizować tak wspaniałe wydarzenia! Każdego dnia dodajecie nam motywacji do działania, bo to właśnie dla Was tworzymy nasze projekty :)

Jeśli zaś chodzi o same kreacje, postawiliśmy na różnorodność. Dlatego na pokazie można było zobaczyć projekty z materiałami z aż czterech kontynentów! Zobaczcie sami, jakie kreacje zaprezentowały nasze wyjątkowe modelki:

Zestaw Pixel – bluzka i nerka ze wstawkami z kolorowej bawełny, którą przywiozłyśmy z Brazylii - idealny komplet festiwalowy!

Wolicie coś bardziej eleganckiego? Płaszcz Moluki Pink z wstawkami z indonezyjskiej bawełny oraz zestaw bluzki Malta i spodni Sicilia z miękkiego modalu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć  też akcentów afrykańskich! Z naszej African Collection wybraliśmy same perełki – komplet Africa Luiana.

Z naszych afrykańskich dodatków sięgnęliśmy po kopertówkę Pixel, którą zrobiła dla KOKOworld Mircia z Cabo Verde. Śmiało możesz ją zestawić z sukienką Kordoba oraz biżuterią ceramiczną z Kolumbii.

Zaś kopertówka Strela będzie świetnie pasowała do bluzki Be My Valentine Rose i spodni Rio Pixel.

Spódnica Sintra i bluzka Abigail Rinca – prawdziwy dowód na to, że na długie festiwalowe seanse można ubrać się kobieco!

A dla wszystkich, nie tylko kinomaniaczek, które lubią wyróżniać się w tłumie polecamy kolorowy zestaw – niebieską bluzkę Panta Rei zestawioną ze spodniami Cytrus.

AfryKamera 2018 dobiegła już końca, ale jeszcze przez ten tydzień dostępna jest przygotowana na tegoroczną edycję festiwalu nasza kolekcja AfryKamera, w której znalazły się wybrane przez nas produkty z afrykańskim akcentem.