Co noszą KOKOszki?

Nie będziemy ukrywały, że oprócz projektowania KOKOubrań, uwielbiamy je także nosić! Zobaczcie do czego ostatnio w szczególności zaświeciły nam się oczy! 
Agata - założycielka KOKOworld

Uwielbiam klasykę w żywych kolorach! Można ją łatwo skomponować z ciemnymi kolorami, klasycznymi butami i torebkami, które każdy ma w swojej jesiennej szafie. Narzutka Like a Sand w słonecznym kolorze rozświetli każdy jesienny dzień, jest też idealna do sukienek na letnie, chłodne wieczory :)

W swojej ulubionej stylizacji Agata wykorzystała:

Narzutkę Like Sand

Bluzkę Be My Valentine Classic Black

Spodnie Knot It

Kolia EthnoLove


Dorota - specjalistka ds. kontaktu z klientem

Są takie dni, kiedy z nieba leje się żar. Słońce nie odpuszcza nawet na moment, a wiatr i deszcze funkcjonują w naszej świadomości niemalże jak wspomnienia sprzed lat. I ja właśnie takie dni uwielbiam! Jedynym minusem było dobranie odpowiedniego ubrania, które przy takich warunkach pozwoliłoby mi w pełni cieszyć się otaczającym światem. W sukience triangle zakochałam się od pierwszego założenia. Lubię to, że po prostu jej... nie czuję! Bawełna organiczna idealnie współgra z moją skórą, nie obciąża jej i nie uczula. W mieście ciężko poczuć się naturalnie i sielsko, a tu proszę! Okazało się, że kawałek tej natury mam pod samym nosem- miejsce, w którym zostało zrobione zdjęcie to jedno z krakowskich osiedli.


Dorota wybrała Sukienkę Organic Triangle Olive.

Emilia - specjalistka ds. e-commerce i CSR

Uwielbiam kolory, podróże i batiki! Dlatego sukienka Pixel od razu wpadła mi w oko! Przywodzi bowiem wspomnienia do odległych miejsc - dzięki niej nawet w swoim mieście mogę poczuć się jak na końcu świata! Do tego jest mega wygodna i jeśli jest jeden dodatek, jakiego mogłaby potrzebować, to tylko uśmiech!


Na zdjęciu Emilia w sukience Pixel i...towarzystwie inne KOKOszki, Agaty. 
Agata - asystentka zarządu

Czerwień, unikatowy afrykański batik, piękny krój - nowa spódnica Fire Flower to coś czego potrzebuję tej jesieni. W zestawieniu z bluzką classic be my valentine tworzy zestaw idealny na wyjątkowe okazje! Ognisty kolor przegoni szarość nadchodzącej pory roku!


Ulubiony zestaw Agaty to bluzka Be My Valentine Classic Black i batikowa spódnica Fire Flower