Co noszą KOKOszki?

Przyznajemy, że często to my pierwsze z niecierpliwością wyczekujemy najnowszej dostawy z szwalni. Zresztą, nie raz już to mówiłyśmy i z każdą nową kolekcją pozostaje nam tylko wyznać, że to się nie zmienia, co najwyżej nasz apetyt rośnie! Zobaczcie na co ostrzyły sobie ząbki KOKOszki w kolekcji Early Spring 2018.

Agata S. i bluzka Abigail Seram.

Nowa kolekcja przyniosła nam świeży, kolorowy powiew wiosny. Postawiliśmy w niej, jak zawsze na kolory, ale pojawiło się w niej dużo nowości. Zadebiutował u nas niezwykle miękki modal, powrócił też lyocellzwany popularnie tenclem a popularnonaukowo – materiałem przyszłości, przede wszystkim ze względu na jego przyjazną środowisku technologię. To co jednak w pierwszej kolejności skradło serca naszych KOKOszek, to indonezyjskie materiały. Najnowsza dostawa z Indonezji bowiem mieniła się kształtami i kolorami.

Bluzki Abigail żadnych wyzwań się nie boją, co przetestowała Agata Kurek, założycielka KOKOworld.

I to właśnie z indonezyjskich printów inspirowanych batikami uszyliśmy bluzki Abigail na punkcie których oszalała zdecydowana większość naszej żeńskiej ekipy, z Agatą Kurek, założycielką KOKOworld na czele.6 razy podgrzewam kawę zanim ją wypiję, pakuje się w 2 minuty do niebieskiej torby Ikea bez względu czy jadę pod Kraków, czy nad morze… A wszyscy znajomi śmieją się z pęku moich kluczy, ciężko go zmieścić w torebce! Moją największą pasją zawsze były podróże, języki obce i spotkanie z drugim człowiekiem, nieważne z której części świata pochodzi. Z każdej podróży przywożę jakiś kontakt. Często do osób napotkanych zupełnie przypadkowo, na targu czy gdzie indziej na mojej drodze. I właśnie dzięki takim spotkaniom i inspiracjom przywiezionym z odległych zakątków świata narodziła się w mojej głowie wizja KOKOworld- marki, której misją jest zmiana świata na lepsze poprzez modę” mówi Agata, a zdjęcie w bluzce Abigail mówi samo za siebie. I założymy się, że nieraz, w wiosennym zestawie ubrań pakowanych w 2 minuty, znajduje się parka Blue Ink

Nerka Pixel to niezbędnik dla naszej Agaty S.!

Agacie Szeląg, asystentce zarządu w KOKOworld, która na co dzień zajmuje się wszystkim co związane z liczeniem, ważnymi dokumentami i fakturami, oprócz bluzek Abigail w oko wpadła także nerka Pixel z printem z Brazylii. “Kiedy czuję, że muszę uciec choć na chwilkę z Krakowa jadę na moją działkę za miastem. Bo nic lepiej nie odstresowuje od sadzenia warzyw! W wolnym czasie chętnie gram w planszówki z moimi dzieciakami. W KOKOworld trzymam rękę na pulsie formalności” a nerka do wszystkich tych zajęć wydaje się być sprzymierzeńcem idealnym. Podobnie zresztą jak tunika Checked In, prawda?

Tunika Checked In - i ona skradła serce Agaty S.!

A jeśli chodzi o KOKOubrania i zadania specjalne, to często też pytacie nas czy mamy w swoim asortymencie kreacje dla przyszłych mam. Wiele naszych klasyków sprawdzi się także w tym wyjątkowym czasie, jakim jest ciążą. Potwierdzi to nasza specjalistka ds kontaktu z klientem Dorotka, która w sukience Underworld czuje się jeszcze bardziej kobieco i wyjątkowo.

Przyszłe mamy chętnie sięgają między innymi po sukienki Underworld. Tak jak nasza Dorotka.

A Tobie co wyjątkowo przypadło do gustu w kolekcji Early Spring? My tymczasem już nie możemy się doczekać nowych projektów, na pewno będziemy je mierzyć, przymierzać i zgarniać do naszych prywatnych szaf. I chętnie podzielimy się z Wami znowu naszymi faworytami!

Doborowe towarzystwo to podstawa na weekend. Dlatego Agata K. sięga po parkę Blue Ink.
I jeszcze raz Agata S., i jeszcze raz Abigail. I chyba nikt nie ma już wątpliwości, co jest numerem 1 Early Spring w ekipie KOKOworld.