Czas na las!

KOKOchamy jesień za jej kolory. Za przytulne wieczory w miłym towarzystwie. Za to, że można trochę zwolnić i za to, że lasy i parki są wtedy najpiękniejsze. I to właśnie im dedykujemy naszą najnowsza kolekcję.

Kiedy szaleństwa lata są już tylko miłym wspomnieniem, stajemy się bardziej wyczuleni na detale. Kiedy energia ma tendencje do spadku wprost proporcjonalnego do temperatury, jak nigdy ważne jest to, czym się otaczamy. Dlatego w naszą najnowszą jesienną kolekcję, nad którą pracowaliśmy całe lato, włożyliśmy nie tylko całe nasze serce. Ale postawiliśmy sobie za punkt honoru, aby ta jesień była wyjątkowa. Po natchnienie w projektowaniu zwróciliśmy się do nieskończonego źródła pomysłów, czyli do Matki Natury i do wszystkiego najlepszego, co oferuje nam jesienią.

Dlatego też nasza najnowsza kolekcja nawet w najmniejszym detalu, od szkiców projetów po nazwy produktów, inspirowana jest lasem.Znajdziecie w niej jak zwykle niestandardowe kroje - tym razem postawiliśmy na proste formy, za to z ciekawymi przeszyciami, jak na przykład w zmysłowych spódnicach Campanille.  Zaś cięć w sukienkach Fada, nie powstydziłaby się żadna wróżka. Projektowaliśmy tak, aby nasze  nowe KOKOprodukty cieszyły nie tylko oko, ale przede wszystkim były niezwykle przyjemne w dotyku i nosiły się wyjątkowo wygodnie.

Dobrze wiemy, że kiedy pogoda nie rozpieszcza, właśnie wtedy dobrze jest się opatulić w coś wyjątkowo miłego i ciepłego, jak na przykład w nasze bluzy Hug, Chillin czy Silva. Pomyśleliśmy też o ciepłych dodatkach – nie mogło zabraknąć na przykład kominów Tundra czy czapek Merino Wool w nowych kolorach.

Bo kiedy za oknem robi się szarzej, nic nie poprawia tak nastroju i dodaje energii, jak kolory. Zwłaszcza w te dni, w których słońce jest wyjątkowo nieśmiałe i za nic nie chce wyjrzeć zza chmur. I w kwestii kolorystyki naszej najnowszej kolekcji zasięgnęliśmy inspiracji u Pani Jesieni – dlatego nie zabrakło w niej ciepłych, jesiennych odcieni – smakowitych czerwieni, słonecznych żółci i uspokajających zieleni. Dzięki tunikom, sukienkom i bluzkom w kolorach Curry, Squirrel, Jam i Pine pozytywna energia złotej jesieni zawsze jest obecna, niezależnie od aury za oknem.Ale przy tworzeniu kolekcji, oprócz podszeptów jesieni, wcieliliśmy przede wszystkim w życie także sugestie od Was, naszych KOKOklientek. Dlatego wyjątkowo wiele produktów znajdziecie w rozszerzonej rozmiarówce – od XS aż po XL, na przykład koszulę Nimba czy bluzki Lorena. Zaprojektowaliśmy także nową odsłonę naszego absolutnego bestselleru. Teraz Wasza ukochana Perre ma także swoją ulepszoną wersję – Perritę

Oprócz inspirowanych naturą kolorów w naszej kolekcji nie mogłoby zabraknąć printów stworzonych przez naszego projektanta Dawida oraz materiałów z różnych stron świata. Nutkę portugalskiego fado znajdziecie w spodniach i żakiecie Sorva, a brazylijskiej samby w bluzie Maple. Z wielką dumą prezentujemy Wam także najnowszą sukienkę Cirebon, którą uszyliśmy z batiku mega madung wprost z Indonezji, i premierowe projekty z materiału cupro, o których będziecie mogli poczytać już wkrótce! To będzie piękna jesień, prawda?