Jeans for a better world: Szkoła - szkole

Wasz odzew na zbiórkę jeansów w ramach akcji Jeans for a better world, w ramach której chcemy wesprzeć edukację uczennic na Wyspach Zielonego Przylądka przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Dziękujemy każdemu z Was!

 

Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich
Miejska Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Demarczyka w Piekarach Śląskich też włączyła się do akcji!

 

Zainspirowani takim odzewem postanowiliśmy przełożyć finał akcji na kwiecień tak, aby stworzyć jeszcze więcej piękniejszych produktów i móc pomóc na większą skalę. Cały czas spływają do nas pytania o Was o możliwość podrzucenia nam jeansów dlatego też zbiórka trwa do odwołania! Bo jak moglibyśmy zatrzymać ten strumień dobroci? Przez ostatnie tygodnie szczególnie za serca chwyciło nas to, że do akcji włączyli się uczniowie z wielu szkół. Uważamy to za coś wyjątkowo magicznego! Zresztą, jeden obraz mówi więcej niż 100 słów, dlatego zobaczcie sami! Ps. Dziękujemy takze Fundacji "Ja też tak chcę" za kierowanie akcją w szkołach w Piekarach Śląskich!

W Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2 w Piekarach Śląskich zbiórka odbyła się dzięki zaangażowaniu Szkolnego Klubu Wolontariusza.


Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego im. Stanisława Marusarza w Zakopanem zebrał ponad 200 par jeansów!
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich
Uczniowie z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Demarczyka w Piekarach Śląskich.


Szkoła Podstawowa nr 141 imienia majora Henryka Sucharskiego w Warszawie


Szkoła Podstawowa imienia Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach - dzięki szkolnym wolontariuszom dostaliśmy wieeeeelgachną paczkę!