KOKOwarsztaty: "Delikatne kroki przełamują opór" z Nikko Biernacką

Autorski sklep KOKOworld. Piątkowy wieczór. Kobiece towarzystwo. Lampka wina. Czyż może być lepsza atmosfera do „przełamywania oporu drobnymi krokami”? Poczytajcie i przekonajcie się!

W KOKOworld lubimy nowe wyzwania. Doceniamy też odwagę innych do ich podejmowania, dlatego tym bardziej dumni jesteśmy, że to właśnie my mogliśmy gościć Nikko Biernacką z jej autorskim warsztatem rozwojowym dla kobiet „Delikatne kroki przełamują opór”. W piątek, 26 stycznia spotkało się u nas ponad 20 wyjątkowych kobiet.


Podczas ponad 2-godzinnego spotkania Sylwia "Nikko" Biernacka, inspiratorka, fotografka i trenerka, tutorka i liderka podjęła niełatwy temat oporu, który chyba w większości z nas, na samą tylko myśl, wywołuje dreszcze. Wierząc, że to właśnie delikatne kroki przełamują opór i że na opór najlepsza jest czuła świadomość, Nikko podzieliła się z uczestniczkami spotkania swoim doświadczeniem i wiedzą, jak rozpoznać źródła oporu i przetransformować go z wroga w przyjaciela. Dzięki zaproponowanym ćwiczeniom miały okazje zyskać większą świadomość tego, co dzieje się w ich życiu i dlaczego pojawił się w nim opór, a także opracować 4 tygodniowy plan wyjścia z martwego punktu. I, mamy nadzieję tak jak my, z odwagą sięgnąć po nowe.


Warsztaty “Delikatne kroki przełamują opór” były pierwszym tego typu wydarzeniem w naszej przestrzeni na Starowiślnej w Krakowie. Cieszymy się, że po raz kolejny nasz autorski sklep nie tylko wygodnie pomieścił ponad 20 uczestniczek, ale również był przestrzenią, która inspiruje. W spotkaniu uczestniczyło kilka KOKOszek i mamy nadzieję, że podobnie jak my, także inne uczestniczki wyszły z niego zmotywowane do zmian, na które wcześniej nie miały odwagi.