Nowa kolekcja, nowe rozmiary!

Projektując każdy z naszych produktów wkładamy całe serce w to, aby był niepowtarzalny. Dokładamy wszelkich starań, aby do Waszych serc (i szaf) trafiły sukienki, bluzki i spodnie wyjątkowe, takie jak Wy! A wraz z najnowszą kolekcją przygotowaliśmy także narzędzie ułatwiając wybór odpowiedniego rozmiaru.

Sukienki Perre to jeden z produktów dostępnych w szerokiej rozmiarówce!

Tworząc każdą kolekcję indywidualnie pochylamy się nad każdym projektem, aby dzięki temu przypominała bombonierkę pełną pysznych, kolorowych, unikalnych niespodzianek! Jednocześnie dobrze wiemy, że aby czuć się w czymś doskonale, równie ważna jak krój i kolor jest kwestia odpowiedniego rozmiaru. Nieustannie dążymy zatem nie tylko do rozwijania palety projektów i ich kolorów, ale i ich rozmiarów. I możecie być pewne, że nad każdym pracujemy osobno i pieczołowicie, uważnie wsłuchując się w głosy Was, naszych klientek! To dlatego tak często w pierwszej kolejności pojawiają się wymiary „uniwersalne, standardowe”, a dopiero w ślad za nimi przychodzą inne – po prostu czekamy na Waszą opinię, która jest dla nas najważniejsza!

Tunikę Checked In Sand Rang Rang ze wstawkami z oryginalnego indonezyjskiego batiku zaprojektowałyśmy w jednym, uniwersalnym rozmiarze, który idealnie pasuje na rozmiary (XS/S i S/M).

Klientki, które dobrze nas znają, wiedzą, że stawiamy na wszechstronną nieszablonowość. Ale jednocześnie wraz z nową kolekcją podjęliśmy dodatkowe starania, aby ułatwić wybór dostępnych rozmiarów. A zatem na prośbę naszych klientek, oprócz sukcesywnego przygotowywania nowych rozmiarów, podjęliśmy się także próbę ich unifikacji, co obrazuje poniższa tabelka. Podane w niej liczby odzwierciedlają wymiary sylwetki. Wszystkie projekty z kolekcji Early Spring i kolejnych był przygotowywane wedle niej – wystarczy dopasować swoje wymiary do tabelki i sprawdzić, który rozmiar będzie idealny. Jeśli na przykład masz w biodrach (C) 82 cm, w pasie (B) 65 cm, a w biuście (A) 84 cm, to najpewniej dobrze będziesz się czuła w bluzce w rozmiarze XS/S. Rozmiar uniwersalny idealnie zaś pasuje na rozmiary od S do L.

Rozmiarówka obejmuje rozmiary od XS do XXL. Nieustannie także nad nią pracujemy, aby rozwiała się razem z nami i żeby jak najwięcej Waszych ulubionych produktów dostępnych było w szerokim wachlarzu rozmiarów. I bardzo zachęcamy do dzielenia się z nami Waszymi uwagami i życzeniami co do rozmiarów poszczególnych produktów.

Nie znalazłaś swojego ulubionego produktu w Twoim rozmiarze? Daj nam znać!

Sukienka Carousel Coral dostępna jest w rozmiarach od S/M do L/XL.