Otwarcie sklepu KOKOworld - dziękujemy!

2 warsztaty, 2 sesje energetycznych dźwięków od Novel & Wilk, kilkadziesiąt sztuk uplecionych bransoletek i pierścionków z naszą rękodzielniczką Maruną, kilkanaście wyćwiczonych pozycji jogi z Kasią, tańce do nocy, ciasta wegańskie i tarty, pyszny humus, kilkadziesiąt kubków kawy Fair Trade, ponad 100 sprzedanych KOKOubrań i ponad 1000 gości przez cały dzień.

Tak było w ubiegłą sobotę 4 marca na otwarciu naszego sklepu w nowej, odmienionej, większej przestrzeni. I zapowiadamy, to nie koniec eventów w KOKOworld! Jakim wydarzeniom w naszym sklepie chcielibyście towarzyszyć? Wyślijcie nam swoje pomysły na emilia@kokoworld.pl.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za umilenie tego dnia smakołykami i rarytasami:

Fundacji „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska za pyszną kawę,

Kasi Stryczniewicz za aromatyczną jogę,

Marunie za warsztaty recyklingowe, 

Szaremu Stołowi - Kuchni Wegetariańskiej za przepyszne ciasta,

duetowi Novel&Wilk za muzyczną energię, 

Hummus Amamamusi za niebiański humus,

Domowi Wina  "za małe co nieco dla pełnoletnich" i  Wam wszystkim za przybycie!

Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i zapraszamy do lektury – tak otwarcie KOKoworld wspominamy my. A Wy?

Sylwia, specjalistka ds. sprzedaży i PR:

KOKOotwarcie – na początku była walka z czasem: czy na pewno zdążymy ze wszystkimi przygotowaniami na czas? Późną nocą i z samego rana cała KOKOekipa wykańczała, dopieszczała, sprzątała nasze nowy sklep. Nie udało się bez małego poślizgu, ale już kilkanaście minut po 10 sklep pachniał nowością, a ubrania przeglądało mnóstwo gości. Do przymierzalni ustawiały się długie kolejki. Wśród gości można było słyszeć słowa zachwytu nad nowym miejscem i nową wiosenną kolekcją, uśmiechy, śmiechy i mnóstwo radości.

Do tego wszystkiego wszędzie rozchodził się zapach kawy i pysznego jedzenia, które kusiły niejednego przechodzącego obok szeroko otwartych i zapraszających drzwi.

Po południu rozpoczęły się warsztaty dla dzieci, które opływały w beztroski dziecięcy śmiech i radość z wykonanej własnoręcznie kolorowej biżuterii. Po intensywnych godzinach rękodzieła nadszedł czas na relaks dla mam.

Ćwiczenia jogi wraz z relaksacyjnymi olejkami zapachowymi – wtedy na chwilę nastał spokój, skupienie oraz nabieranie energii na więcej!

Kulminacyjnym wydarzeniem podczas otwarcia KOKOsklepu, był koncert Novel & Wilk – nie mogliśmy wyjść z zachwytu nad głosem Ewy oraz umiejętnościami gitarowymi Kuby! Tutaj już wszyscy pozwalali sobie na odrobinę szaleństwa – taniec, śpiew i wszechogarniająca radość!

Po tym wszystkim sen nigdy nie przyszedł łatwiej. (śmiech)

Jan, specjalista ds. rynku niemieckiego:

Klientki od samego rana tłumnie przybywały do nowego sklepu od pierwszych minut tworząc niesamowita atmosferę. Po pierwszych zachwytach nad nowym miejscem przystępowały do wybierania KOKOubrań z nowej kolekcji, przez co szybko utworzyła się kolejka do przymierzalni. Klientki z uśmiechem jednak przy kawie i pysznym cieście podziwiały dopracowany w najmniejszych detalach wystrój cierpliwie czekając na swoja kolej. Po dokonaniu udanych zakupów nikt nie opuszczał jednak sklepu, ale zatrzymywał się choć na chwilę na rozmowę z Agatą i reszta ekipy KOKOworld, nie szczędząc pochwal naszej nowej kolekcji i zachwycając się nowym miejscem, które razem stworzyliśmy, a które na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na wizualizacjach!

Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego FB.