Powitanie kolekcji Jesień 2017

Od samego początki projektowania nowego wnętrza naszego krakowskiego sklepu wiedzieliśmy, że chcemy w nim zaaranżować przestrzeń na spotkania i różnego typu wydarzenia. I tym bardziej się cieszymy, że 28 września wieczorową porą spotkaliśmy się ponownie wspólnie w murach KOKOworld w Krakowie. Zwłaszcza, że okazja była prawdziwie wyjątkowa - premiera kolekcji Jesień 2017. Nasz sklep był już sceną spotkań podróżniczych, warsztatów dla dzieci, ale w ten wieczór po raz pierwszy przekształcił się w wybieg dla modelek! Zobaczcie jak było :)


Przygotowania do pokazu zaczęliśmy już parę dni temu od nawiązania kontaktu z dziewczynami, które chciałby spróbować swoich sił jako modelki i wziąć udział w pokazie. Szukaliśmy po prosty zwykłych-niezwykłych dziewczyn, przede wszystkim wśród naszych klientek, bo wiedziałyśmy, że takich mamy sporo! Co do tego nie mamy wątpliwości! Ale przyznamy, że ilość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Dostaliśmy od Was bardzo zgłoszeń i naprawdę nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu! Niestety nie mogliśmy zaprosić każdej z Was, ale okazji będzie z pewnością jeszcze wiele, także nic straconego! Ostatecznie 6 zupełnie różnych, inspirujących dziewczyn tego dnia zostało modelkami KOKOworld i wyznamy, że lepiej trafić nie mogliśmy!


Przygotowania do pokazy zaczęliśmy od wybrania 3 stylizacje dla każdej z modelek, skomponowane z jesiennych nowości. Wśród prezentowanych modeli były również rzeczy zupełnie absolutnie, absolutnie premierowe – uchyliliśmy rąbka tajemnicy i zaprezentowaliśmy zupełnie nowym wzorem inspirowanym motywem dżungli. Jak na prawdziwy pokaz przystało, nie mogło w zabraknąć odpowiedniego makijażu i fryzur. O to zadbała nasza niezastąpiona Ania, która odpowiada za wizaż większości naszych sesji.


Część oficjalną naszego wydarzenia zapowiedziała Bogna - nasza event managerka, która była organizatorką całego przedsięwzięcia. Tytułem wstępu opowiedziała o najnowszej kolekcji KOKOworld,w której postawiłyśmy mocy kolorów, bawełnę organiczną oraz materiały od naszego rękodzielnika z Indonezji. A później się zaczęło…


W rytm klimatycznej muzyki nasze modelki zaprezentowały obecnym gościom naszą najnowszą kolekcję. Było nam bardzo miło, kiedy ukradkiem oka widziałyśmy reakcję zgromadzonych – miało się wrażenie, że nie mogli oderwać wzroku od pięknych KOKOdziewczyn i ich kreacji. Pokaz zakończyłyśmy pamiątkowym zdjęciem modelek wraz z Agatą założycielką KOKOworld, główną twórczynią kolekcji oraz....serią długich braw, za które jeszcze raz bardzo dziękujemy!


A po części oficjalnej, przyszła pora na na wspólne pogawędki przy winie. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć także poczęstunku! O nasze podniebienia podczas tego wydarzenia zadbało @Happy Diet z Krakowa. Było naprawdę smacznie, zdrowo a do tego kolorowo czyli...tak jak nasza kolekcja.


Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy sobie, aby każda z naszych kolejnych kolekcji miała taką oprawę! 

My już nie możemy się doczekać kolejnego pokazu, a póki co zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji Jesień 2017 www.kokoworld.pl Krakowie przy ul. Starowiślnej 19 i wielu concept storach w całej Polsce. Do zobaczenia!