Wielki powrót szarawarów!

Nie wyobrażamy sobie lata w KOKOworld bez naszych szarawarów. Oryginalne spodnie z Nepalu przez kilka lat naszej działalności zgromadziły już całkiem spore grono fanów! Nic dziwnego - są mega wygodne, uniwersalne, przewiewne i do tego oryginalne. Od początku roku dostajemy od Was pytania o ich powrót. Chyba nie mogliśmy zrobić inaczej: oficjalnie ogłaszamy wielki powrót szarawarów! Uwolnij z nami wewnętrzne dziecko… i daj się ponieść!

Wiecie, że ten model spodni tak naprawdę wywodzi się z Bałkanów? Od samego początku były bardzo kolorowe albo wręcz odwrotnie - zupełnie czarne - w zależności od sytuacji, w której mają być noszone. Właśnie takie spodnie od zawsze wchodziły w skład ubrania kultowych tancerek hinduskich – bajader.

Szarawary pozwalają na dużą swobodę ruchów. Uwielbiają je osoby ceniące wygodę i komfort. Jeśli umiemy je dobrze skomponować z resztą stroju, mogą być niezwykle oryginalnym dopełnieniem stylizacji. Z klasyczną bluzką Eadi i sportowymi butami są kwintesencją luzu. Z koszulą Marmara, marynarką Ararat Corma i szpilkami stają się kreacją, którą śmiało można założyć na wieczór. Stanowią ciekawą alternatywę dla obcisłych rurek.Bez względu na to co planujecie, te spodnie z pewnością będą Waszym przyjacielem na długie lata i zapewnią komfort i swobodę ruchów w każdych okolicznościach. Wszystkie dostępne warianty szarawarów znajdziecie TUTAJ.

//carousel Spodnie_dla_Ciebie