Zwykłe-Niezwykłe: Fotografka i aktywistka Nikko Biernacka

Zwykłe-Niezwykłe to akcja, do której zapraszamy wszystkie kobiety z pasją. Takie, które działają, realizują się i swoją energią zarażają świat. :) Poznajcie jedną z takich niezwykłych postaci - zapraszamy do lektury wywiadu z aktywistką i fotografką Nikko Biernacką. 


KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień? 

Nikko: Jestem fotografką, trenerką i inspiratorką. Współprowadzę Fundację Machina Fotografika, którą założyłam 10 lat temu i realizuje projekt "440 km po zmianę".


KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca? 

Nikko: Siłę dają mi spacery nadmorskie i spotkania oraz rozmowy z autentycznymi osobami dla których ważne jest łączenie trzech perspektyw: dbanie o siebie, inne istoty i naturę.


KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła? 


Nikko: Moją największą pasją jest poznawanie siebie samej i dorastanie do bycia dobrym człowiekiem oraz piesze podróże nadmorskie, fotografowanie, spotkania warsztatowe z kobietami i rysowanie.


KOKOworld: Co sprawiło, że właśnie tunika Tube i bluzka Minimal są Twoimi ulubionymi KOKOproduktami? 


Nikko: Uwielbiam wszystko co wytwarzacie i filozofie jaka przyświeca Waszym działaniom. Obecnie moje ulubione KOKOprodukty to właśnie tunika Tube Navy i bluzka Minimal Cobalt. Piękny kolor, asymetria i wygoda w noszeniu. 

KOKOworld: Absolutne no-go w Twojej szafie? 


Nikko: Garsonki:-)


KOKOworld; Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczyn świata, co byś im powiedziała?

Nikko: Ustawcie czułość na siebie. Znajdźcie własną drogę i wracajcie na nią. Jak zadbacie o siebie to pięknie się to zamanifestuje w świecie z pożytkiem dla Was i dla innych osób, istot i przyrody. Produkty wykorzystane wykorzystane sesji: