OUTLET /

Bluzka Bagus White

119.20 PLN 149.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S S/M M/L L/XL


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Zero Waste. 100% komfortu. 100% przygody. 

Bagus – sportowy t-shirt wykonany z bawełny organicznej z kolorowymi, upcyklingowym akcentem to dowód na to, że wygoda nie musi być nudna.

Bagus to przede wszystkim synonim komfortu, a to dzięki temu, że nadaliśmy mu wygodony krój i uszliśmy go z bawełny organicznej - ekologicznej alternatywy dla bawełny tradycyjnej, która jest przyjazna zarówno środowisku, jak i naszej skórze. Jednocześnie Bagus jest antonimem sztampowości, dzięki wstawkom Zero Waste, które pochodzą z naszych produkcyjnych ścinek. Nie są jednak przypadkowe ścinki - Bagus zdrobi indonezyjska bawełna!

Bagus to niewątpliwie typ sportowy, ale my chętnie zestawiamy go nie tylko z szortami i jeansami, ale i nieco bardziej eleganckimi spódnicami i szpilkami. Lubimy bowiem przełamywać schematy. A Ty?

Materiał: 92% bawełna organiczna , 8 % elastan, gramatura 160 g/m2 + elementy NO WASTE wykonane ze ścinek materiałów powstałych podczas szycia. U nas nic się nie marnuje!

Metoda prania: Prać mechanicznie w pralce - delikatny proces, maksymalna temperatura prania 30 st.; prać z podobnymi kolorami, na lewej stronie; prasować w temperaturze 110 st bez pary, na lewej stronie; nie bielić; nie suszyć bębnowo; nie prać chemicznie.

//carousel Wiosenne_inspiracje


//carousel Polecane_dla_Ciebie