Bluzka Be My Valentine Classic Noir
- klasyczna, dopasowana bluzka z długim rękawem
- dekolt w łódkę podkreślający obojczyki
- kolor: czarny
- serduszko No Waste z batiku naszyte na plecach
- materiał: wiskoza EcoVero™
- uszyta w Polsce
Wasza ukochana bluzka powraca w ulepszonej odsłonie! Klasyczną wersję longsleeve’u Be My Valentine uszyliśmy z wiskozy EcoVero™. Pękamy z dumy, że udało nam się uszlachetnić ten projekt. Odpowiedzialna wiskoza stworzona z włókien austriackiej firmy Lenzing to do 50% mniejsze zużycie wody i emisja CO2 niż przypadku produkcji wiskozy konwencjonalnej.
Krój Be My Valentine, co już pewnie wiecie, to jeden z najbardziej kobiecych projektów bluzek KOKO. Niby „zwykły”, ale podkreśla to, co trzeba. Ręce, do których kształtu dopasowują się rękawy, wyglądają jakoś smuklej. Dekolt w łódkę, subtelnie podkreślający obojczyki sprawi, że poczujesz się zmysłowo i subtelnie zarazem.
No i oczywiście nasze wstawki! Wiadomo: w KOKO nic się nie marnuje. Legendarne już serduszka – jak w każdej serii – wycinamy ręcznie ze ścinków batików i pieczołowicie dopasowujemy do każdego egzemplarza. Nie ma tu mowy o taśmowej produkcji.
Nic tylko się zakochać!
Skład materiału: 94% wiskoza EcoVero™, 6% elastan, batikowe serduszko No Waste powstałe ze ścinków
Jak dbać o produkt: Pierz w 30 st. w bardzo delikatnym procesie. Nie wyżymaj. Nie susz w suszarce bębnowej. Nie pierz chemicznie. Prasuj w temperaturze 110 st. przez szmatkę.