Zaraz wracamy!

W związku ze zmianą systemu w dniu dzisiejszym mogą występować chwilowe przeryw w działaniu strony i przyjmowaniu zamówień. Za niedogodności przepraszamy.

Bluzka Be My Valentine Cyklamen

149.00 zł

  • L/XL
  • Uniwersalny
Czas dostawy: 2-4 dni

We wszystkie nasze produkty wkładamy serce!

Ubrania z kolekcji Be My Valentine to ponadczasowe połączenie prostoty z wyjątkowym akcentem. Jest w nich to co lubimy najbardziej: prosty krój, wysokiej jakości materiał i unikatowy wzór, wykonany z kolorowego materiału z Afryki, Indonezji lub Brazylii. 

Bluzka uszyta została z mikromodalu, który reguluje temperaturę ciała wchłaniając wilgoć. Mikrowłókno, dzięki gładkiej powierzchni, przypomina w dotyku jedwab, co sprawia, że materiał układa się idealnie.

Wiemy, że tworzenie batików to długotrwały i bardzo pracochłonny proces, dlatego nie chcemy aby chociaż skrawek materiału się zmarnował. Działając w duchu zero waste, wszystkie ścinki powstające podczas szycia naszych ubrań przerabiamy na kolorowe, ręcznie wycinane serduszka, które znajdziecie w kolekcji Be My Valentine. 

Każdy egzemplarz bije swoim własnym, niepowtarzalnym sercem. A Ty podbijesz w niej niejedno serce, nie tylko w Walentynki!

Materiał bardzo rozciągliwy. 

Materiał: wiskoza mikromodal, serduszko wykonane jest z bawełny pochodzącej z Afryki, Indonezji lub Brazylii
Projekt: KOKOworld 
Wykonanie: Szwalnia Patryka i Edytki, Wieliczka

//size

Rozmiar uniwerslany

obwód w biuście : 110 cm
obwód w biodrach: 88 cm
długość całkowita: 65 cm
długość rękawka: 73 cm
szerokość rękawka: 28 cm

Rozmiar L/XL

obwód w biuście : 130 cm
obwód w biodrach: 92 cm
długość całkowita: 75 cm
długość rękawka: 73 cm
szerokość rękawka: 30 cm