Bluzki, koszule / Bluzka Cordia Pine

139.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S S/M M/L L/XL


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Pomyśl o kimś, kogo mogłabyś zabrać w każdą podróż, komu spodoba się w tropikach, kto odnajdzie się na bałkańskiej imprezie i w pospiesznej nowojorskiej knajpce przy drodze. A teraz pomyśl, że masz u siebie bluzkę, która odnajdzie się w każdej z tych sytuacji. Po to właśnie stworzyliśmy Cordię.

Ta bluzka to basicowy projekt, który może być punktem wyjścia do dalszych stylizacji, ale i niezłym ciuchem „po prostu” – bez dodatków i zbędnych kombinacji. Wiskoza micromodal, z której ją uszyliśmy, delikatnie przylega do ciała i przyjemnie je otula.

Pierz w 30 stopniach w delikatnym detergencie (max. 600 obrotów), nie pierz w mocno obciążonej pralce, nie wybielaj, nie susz w suszarce

Materiał: 94% wiskoza micromodal, 6% elastan; 220 g/m2

Pranie i prasowanie: Niech żyje wygoda – pierz w pralce, lecz pamiętaj o ustawieniu delikatnego programu (maks. temperatura: 30 stopni). Bądź eko – nie pierz pojedynczych sztuk, łącz ubrania o podobnych kolorach (wystarczy, że odwrócisz je na lewą stronę). Do prasowania ustaw żelazko na 110 stopni, nie używaj pary, koniecznie prasuj przez szmatkę lub na lewej stronie, bo wiskoza może się wyświecać. Bądź dobra dla swoich ubrań – nie wybielaj ich, nie wrzucaj do suszarki bębnowej, nie czyść chemicznie.

//readMore O wiskozie mikromodal.
//carousel Bluzki_z_pazurem

//carousel Polecane_dla_Ciebie