Bluzka Komoro Stripe
Różnorodność jest wartością. Tak oto kolejny raz połączenie motywów, kolorów i tkanin z różnych krańców świata realizujemy w jednym projekcie – poznajcie Komoro.
Do jej stworzenia zainspirowało nas japońskie kimono. Kopertowy krój bluzki zebraliśmy ozdobnym wiązaniem z boku. Węzeł ucieszy więc te z Was, które lubią ubrania z możliwością regulacji. Komoro dopasowuje się dzięki temu do różnych typów sylwetek.
Japońskie fasony na polskim materiale? Dlaczego nie? Pomysł na ubrania z polskiego lnu zachwycił nas już na samym początku. Gdy dowiedzieliśmy się, że gatunek, który wybraliśmy do Komoro, nie gniecie się jak jego tradycyjny odpowiednik, nie było już odwrotu.
Decyzja o wyborze tego materiału nie była jednak przypadkowa – len jest najrozsądniejszym wyborem do letnich kolekcji – jest przewiewny, antybakteryjny i antyalergiczny, pochłania wilgoć, a schnąc, odbiera od ciała wysoką temperaturę. Zresztą, kto nosił, ten wie, że na upalne dni nie ma lepszego wyboru.
Espadryle, okulary, przewiewne szorty i lato należy do nas!
Skład: 100% len, gramatura 160g/m2
Sposób prania: prać mechanicznie w pralce - delikatny proces, maksymalna temperatura prania 40 st.; prać z podobnymi kolorami, na lewej stronie; prasować w temperaturze 220 st, na lewej stronie; nie bielić; nie suszyć bębnowo; nie prać chemicznie.
//carousel Zainspirowane_stylizacją