Bluzki, koszule /

Bluzka Malta Botanic

99.00 PLN 229.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S Onesize L/XL


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Skoro mandale harmonijnie łączą koło z kwadratem, nieskończoność z doczesnością, to czy wypełniona po brzegi buddyjskimi wzorami Malta Botanic może być inna? Jednoczenie elementów do siebie nieprzystających to podstawowe zadanie ubrań z kolekcji citiZEN.

Bluzka z printami Dawida Polonego to nasza odpowiedź na elegancję, której noszenie sprawia przyjemność. Dużą rolę w tworzeniu tego efektu odgrywa wiskoza. Stwarzany przez nią efekt świeżo zroszonej skóry sprawia, że noszenie Malty wprowadza w błogostan.Pudełkowy projekt bluzki powoduje, że może być ubraniem z nieco bardziej „oficjalnym” charakterem. Doskonale zaprezentuje się podczas służbowych spotkań czy szkoleń. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zestawić ją z też krótkimi spodenkami czy wygodnymi joggerami.Harmonia Malty ujawnia się w łączeniu kolorów i kształtów budujących naniesione na nią printy. Wyróżniające się koła i mocne kwadraty zrealizowane są w zgaszonej tonacji. Z jednej strony – nie prowokują, z drugiej – nie pozwalają na przeciętność.

Skład: 100% wiskoza, gramatura 130 g/m2

Pranie i prasowanie: Niech żyje wygoda – pierz w pralce, lecz pamiętaj o ustawieniu delikatnego programu (maks. temperatura: 30 stopni). Bądź eko – nie pierz pojedynczych sztuk, łącz ubrania o podobnych kolorach (wystarczy, że odwrócisz je na lewą stronę). Do prasowania ustaw żelazko na 110 stopni, nie używaj pary, koniecznie prasuj przez szmatkę. Bądź dobra dla swoich ubrań – nie wybielaj ich, nie wrzucaj do suszarki bębnowej, nie czyść chemicznie.
//carousel Zobacz_także

//carousel Polecane_dla_Ciebie