Bluzki, koszule /

Bluzka Raw Pink from Fairtrade Cotton

119.00 PLN 149.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 5 - 7 dni

Ostre, zdecydowane cięcia – konkretne zamiary i konsekwentne trzymanie się planu. Takie działania lubimy, tacy jesteśmy, taka jest też Raw. Stworzyliśmy ją z odważnych decyzji i pewności siebie. Z walki o wartości.

Nie było więc dla nas zaskoczeniem, gdy Raw otrzymała jedno w ważniejszych, dla marek modowych, wyróżnień – certyfikat Fairtrade potwierdził, że jej produkcja opierała się na zasadach Sprawiedliwego Handlu. Oznacza to, że Raw powstawała ze szczególnym zwróceniem uwagi na:

uczciwą cenę za produkty i usługi,
sprawiedliwe płace dla pracowników i odpowiednie warunki socjalne w miejscach pracy,
przejrzystość, uczciwość i szacunek w relacjach handlowych.


Odwaga w działaniu kolejny raz nie zawiodła. Kierowaliśmy się nią także, pracując nad krojem bluzki. Poprowadzone po skosie cięcia optycznie wyszczuplają brzuch, a przedłużony i opadający na udo dół podkreśla wcięcie w talii. Szeroki mankiet zbiera rękawy i lekko oplata nadgarstki.


Surowość formy połączyliśmy z delikatnością bawełny. Miękki i przyjemny materiał zapewnia komfort noszenia, otula skórę i umożliwia jej oddychanie.


Certyfikowany przez Fairtrade proces powstawania bluzki potwierdza, że wszyty na plecach prostokąt nie jest tylko znakiem. 

Jest tatuażem wartości KOKOworld.


Materiał: 95% bawełna fairtrade, 5% elastan; gramatura 200g/m2

Metoda prania: prać mechanicznie w pralce - delikatny proces, maksymalna temperatura prania 30 st.; prać z podobnymi kolorami, na lewej stronie; prasować w temperaturze 110 st bez pary, na lewej stronie; nie bielić; nie suszyć bębnowo; nie prać chemicznie.

//carousel Zobacz_także


//carousel Polecane_dla_Ciebie