Nerki, plecaki, torebki /

Brelok Kretcheu Jeans for a better world

29.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 4-10 dni

To druga edycja akcji Jeans for a Better World, w której z przekazywanych nam przez Was, starych jeansów, tworzymy zupełnie nowe produkty. Tak powstały już kurtki, zabawki, smyczki, torby i plecaki... ale nie mogło też zabraknąć symbolu, który łączy wszystkie nasze działania.

Oto ręcznie wykonane, niepowtarzalne serca.
Każde jest jedynym na świecie egzemplarzem - wiem, bo sama je tworzyłam - jestem Maruna i to właśnie ja, przerabiając nieużywane już przez Was jeansy, przygotowałam te serduszka.

Co w nich najcenniejsze, to fakt, że cały dochód z ich sprzedaży, trafia na fundowanie stypendiów naukowych uczennic z Cabo Verde...
 Ten niewielki przedmiot, może sprawić, że tysiące kilometrów stąd Manuela, Missiara albo Eliane, będą mogły dokończyć szkołę i w przyszłości zdobyć zawód, stać się niezależnymi, pewnymi siebie kobietami. 

Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na: www.zobaczjakkoko.pl

A teraz opowiem Ci jak przygotowałam te produkty.
Do stworzenia breloków wykorzystałam recyklingowe jeansowe spodnie, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Do tego dodałam kolorowe ścinki bawełny African Wax, które pochodzą z procesu produkcji KOKOworld. Każde serce jest unikatowe i może nieznacznie odbiegać kolorem oraz wzorem kolorowej wstawki od zdjęć produktu.


Czytaj więcej o akcji na naszym bloguJeans for a better world

Materiał: Każdy model serca jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać kolorem od zdjęć produktu. Breloki pakowane są losowo. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz w komentarzu- postaramy się zrobić co w Naszej mocy, by spełnić Twoje
oczekiwania.

Projekt i wykonanie: MARUNA Gosia Grodzka

//carousel Polecane_dla_Ciebie