Czapki, szaliki, kominy / Czapka Merino Wool Blue

97.30 PLN 139.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
One size


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Diabeł tkwi w szczegółach, głosi słynne porzekadło. A szczegóły mają moc, jak podpowiada doświadczenie. I nie inaczej jest w przypadku naszych najnowszych czapek Merino. Dzięki nim nawet spacer w mroźny, szary, jesienno-zimowy dzień może emanować kolorami i być niezwykłą przyjemnością!

Wełna merynosów, z której wykonaliśmy czapki,  to najdelikatniejsza wełna na świecie, pochodząca od owiec pasących się na zielonych wzgórzach Nowej Zelandii. Zróżnicowany klimat tego rejonu świata sprawił, że w toku ewolucji merynosy wykształciły runo bardzo odporne na zmiany temperatur. To dzięki temu jest bardzo gęste, ale jednocześnie delikatne i cienkie, co wpływa na wyjątkowe właściwości termoizolacyjne. Dodatkowo, ubrania z tej wełny są przewiewne, bakteriostatyczne i nie wymagają częstego prania, co więcej, są w 100% biodegradowalne! 

To wszystko sprawia, że nie ma lepszego materiału na jesienno-zimową czapkę, która nie tylko zapewni Ci ciepło, ale i pozwoli wyróżnić z tłumu! Czapki można wywijać, lub nosić bez wywijania - wszystko wedle Twojego uznania. A w dni, w których wyjątkowo potrzebujesz wsparcia merynoskiej ekipy, włóż do niej sweter Merino i przekonaj się, że ani chłód, ani chandra nie mają szans!


//readMore O właściwościach wełny merino!


Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Materiał: 50% wełna z merynosów, 50% akryl 
Projekt: KOKOworld
Wykonanie: Rzgów, Dziewiarnia P. Piotra

//carousel Polecane_dla_Ciebie