NOWOŚCI /

Jeansy Bosfor 2.0

399.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
XS/S S/M M/L L/XL


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Szukasz spodni tworzonych w duchu odpowiedzialnej mody? Jeansy Bosfor są eko alternatywą dla tych tradycyjnych, ponieważ wykonaliśmy je z biodegradowalnego Tencelu TM, powstałego z przetworzonej pulpy drzewnej. Substancje niezbędne do produkcji przędzy są odzyskiwane w 99% i kierowane do ponownego użycia.

Nie bylibyśmy także sobą, gdybyśmy nie dodali tym spodniom jakiegoś twista – dlatego też postawiliśmy na oryginalne, asymetryczne zapięcie z guzików i lekko opuszczony krok. Dodatkowo wzbogaciliśmy Tencel TM domieszką elastanu, aby spodnie idealnie dopasowywały się do sylwetki. Dzięki temu staną się idealnym sprzymierzeńcem w każdej sytuacji – od służbowego spotkania po eskapadę z przyjaciółmi.

Przed Tobą wersja 2.0 naszych bestsellerowych Bosforów. W ekologicznej farbiarni KNK Kanaka, gdzie farbowaliśmy jeansy, zaktualizowano standardy GOTS dotyczące tego procesu. Dlatego ta edycja ma nieco inny odcień niż poprzednia. Usunęliśmy też batikową wstawkę z tyłu jeansów, dzięki czemu są bardziej uniwersalne.

Materiał: 65% Tencel TM, 34% bawełna, 1% elastan

Tencel TM posiada certyfikat austriackiej firmy Lenzing, która jest pionierem w jego produkcji. Firma Lenzing pozyskuje drewno z certyfikowanych lasów, w których prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna.


//carousel Spodnie_dla_Ciebie

//carousel Polecane_dla_Ciebie