Bye Bye Sale /

Kamizelka Fukuro Corma

269.40 PLN 449.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Jeśli nadal uważasz, że kamizelka to ubranie tylko na eleganckie wyjścia, rozczarujemy Cię, bo do jesiennej edycji citiZEN właśnie weszła i ona. Cała na… beżowo. Weszła i zmieni Twoje spojrzenie na kamizelki.

Nasza nowość, Fukuro, przełamuje schematy. Chcemy nosić ubrania, które swoim krojem nawiązują do klasyki? Chcemy! Chcemy też, by były najwygodniejsze na świecie? No chcemy! To co robimy? To projektujemy i szyjemy właśnie takie! Czy zapominamy przy tym o naszej niepokornej naturze? Absolutnie! Więc co? Wykańczamy klasyczną kamizelkę kolorowym materiałem w kwiaty! Bo kto nam zabroni?

Inspiracje to jedno, projekt – drugie, a materiał, to… najważniejsze! Fukuro powstała z dobrze Wam znanego TENCELU TM, a dodatki „no waste” z printu vintage flowers. Wiadomo – nic się nie marnuje.

Do czego ją nosić?

  • Zasada No 1: do czego chcesz.
  • Zasada No 2: do stylizacji, które chcesz przełamać niecodziennym elementem.
  • Zasada No 3: do jesiennych ubrań, których nie przykrywa się jeszcze ciężkimi płaszczami – tę kamizelkę trzeba wyciągać z szafy tak często, jak tylko się da, i pokazywać, że klasyka z twistem świetnie prezentuje się w codziennym wydaniu.

Materiał: 100% TENCEL TM lyocell podszewka: 100% poliester elementy NO WASTE wykonane ze ścinek materiałów powstałych podczas szycia. 180 g/m2

//carousel Więcej_w_stylu_Zero_waste


//carousel Polecane_dla_Ciebie filtr-kolor-beżowy #4596 #4580 #2556

//carousel Polecane_dla_Ciebie