Bluzki, koszule / Bluzka Box Kawung

Cena produktu
339.00 PLN
Dostawa od 9,90 zł

Wysyłamy w: 12-14 dni
Kolekcja: Batik Indonesia

W kolekcji jesień/zima proponujemy prostą pudełkową bluzkę z niebanalnymi indonezyjskimi wzorami.


Bluzka Box powstawała całe lato - wszystko dlatego, że w  jej szczegółach tkwi prawdziwe piękno. Proste wykończenie z przodu, podwinięte rękawy, tył lekko wydłużony i wykończony kontrafałdą - taliowaniem, które zwraca naprzeciw siebie dwie fałdy materiału ułożone kantami - sprawiają, że nasza sylwetka staje się smukła, plecy proste, a dzięki nagromadzeniu kolorów nasza twarz zawsze uśmiechnięta. To wszystko składa się na prawdziwe PIĘKNO.


Idealna do ołówkowej spódnicy z wysokim stanem - w biurze oczarujesz wszystkich. Planujesz wieczór ze znajomymi i chcesz się bawić do rana? Wtedy przede wszystkim liczy się wygoda - z bluzką Box klasyczne jeansy tworzą zgrany duet.


UWAGA! PRODUKT WYBITNIE LIMITOWANY!


Tę bluzkę nazwałyśmy Kawung na cześć indonezyjskiego wzoru o tej właśnie nazwie, który pierwotnie zarezerwowany był tylko dla sułtana jawajskiego miasta Jogjakarta.

Kawung jest jednym z najstarszych indonezyjskich motywów batikowych i charakteryzują go cztery okrągłe elementy, stylizowane na kwiat palmy. Wzór ten ma wiele symbolicznych znaczeń związanych z jego kształtem właśnie – kwiat palmy reprezentuje bowiem czystość i uczciwość, a jego owoce symbolizują płodność i nadzieję. W aspekcie filozoficznym powiązany jest z uniwersalną energią życia i długowieczność.

Jesienią pokoloruj z nami szare ulice i oczaruj świat z Bluzką Box!

Kupując produkty wykonane z batiku wspierasz lokalnych rękodzielników, z którymi razem pracujemy nad nowymi materiałami i wzorami naszych kolekcji.


Kliknij i poznaj naszego rękodzielnika Kis Harrego, który wytwarza dla batiki z tym wzorem.

Skład: 100% bawełna

One size:

Obwód w biuście - 114cm

Obwód w biodrach - 120 cm ( z tyłu kontrafałda)

Długość tyłu - 64 cm

Długość przodu - 52 cm

Długość rękawa mierzona od ramienia - 29 cm