Akcesoria zimowe / Komin Blooming Flowers Winter Edition

149.00 PLN
Dostępne kolory:


Dostawa od 9,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Jesień i zima kojarzą Ci się z wszystkim, ale nie z kolorami? W tym roku będzie inaczej! W naszej najnowszej jesienno-zimowej postawiłyśmy na najlepszej jakości materiały i niepowtarzalne wzornictwo.

Na przekór nudzie stworzyłyśmy serię dwustronnych kominów - z jednej strony dzianina, z drugiej zaś kolorowy wzór. Dzięki temu Ty decydujesz, czy dziś chcesz zwracać na siebie uwagę, czy wręcz przeciwnie - wtulić się w mięciutki komin i zanurzyć w swoim świecie. Niezależnie od wyboru - zawsze czujesz ciepło i komfort!

Ten Komin jest wyjątkowy, bo wzory na printach zaprojektował Dawid Polny. Wychodząc naprzeciw prośbom naszych klientek sięgnął po motywy roślinne. Inspirując się naturą, kwiatami, łąką i ziołami stworzył wzór, który oddaje hołd pięknu, jakim emanuje Matka Ziemia.„Chciałem, aby wzór był oryginalny, trochę szalony i aby wyrażał miłość do natury osoby, która ubierze go na siebie” mówi Dawid. Jeżeli zakochałyście się w tym niezwykłym nadruku znajdziecie go jeszcze na naszych legginsach i oryginalnej bomberce

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

One Size: Wysokość: 52 cm Obwód: 88 cm

Skład: 
materiał wewnętrzny: 92% bawełna, 8% elastan
materiał zewnętrzny : 76% bawełna 18% wiskoza 8% elastan 

Projekt: KOKOworld 
Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki//carousel Komin_będzie_idealnym_dodatkiem_do


Tabela wymiarów:

//carousel Polecane_dla_Ciebie