OUTLET /

Komin Blooming Flowers Winter Edition

89.40 PLN 149.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Jesień i zima kojarzą Ci się z wszystkim, ale nie z kolorami? W tym roku będzie inaczej! W naszej najnowszej jesienno-zimowej postawiłyśmy na najlepszej jakości materiały i niepowtarzalne wzornictwo.

Na przekór nudzie stworzyłyśmy serię dwustronnych kominów - z jednej strony dzianina, z drugiej zaś kolorowy wzór. Dzięki temu Ty decydujesz, czy dziś chcesz zwracać na siebie uwagę, czy wręcz przeciwnie - wtulić się w mięciutki komin i zanurzyć w swoim świecie. Niezależnie od wyboru - zawsze czujesz ciepło i komfort!

Ten Komin jest wyjątkowy, bo wzory na printach zaprojektował Dawid Polny. Wychodząc naprzeciw prośbom naszych klientek sięgnął po motywy roślinne. Inspirując się naturą, kwiatami, łąką i ziołami stworzył wzór, który oddaje hołd pięknu, jakim emanuje Matka Ziemia.„Chciałem, aby wzór był oryginalny, trochę szalony i aby wyrażał miłość do natury osoby, która ubierze go na siebie” mówi Dawid. Jeżeli zakochałyście się w tym niezwykłym nadruku znajdziecie go jeszcze na naszych legginsach i oryginalnej bomberce

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

One Size:Wysokość: 52 cmObwód: 88 cm

Skład: 
materiał wewnętrzny: 92% bawełna, 8% elastan
materiał zewnętrzny : 76% bawełna 18% wiskoza 8% elastan 

Projekt: KOKOworld //carousel Komin_będzie_idealnym_dodatkiem_do @2087 @2132 @2072 @2073 @1014 @2123


//carousel Polecane_dla_Ciebie