Nerki, plecaki, torebki /

Kosmetyczka Beleza Jeans for a better world

49.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Tak wiem. Zdaję sobie sprawę z tego, że wszystkie mamy kilka kosmetyczek już w naszych szafkach. Mogę Ci jednak powiedzieć, że takiej kosmetyczki jak ta, którą tu prezentuję, nie ma nikt na świecie.

Nazywam się Maruna i stworzyłam ten produkt ze starych jeansów.
Możliwe nawet, że jeansów, które otrzymałam właśnie od Ciebie (jeżeli brałaś udział w akcji Jeans for a better world i oddawałaś nam swoje stare spodnie). Masz więc przed oczami coś zupełnie wyjątkowego, stworzonego moimi dłońmi, a co najważniejsze... coś, co zmienia życie innych osób.

Dokładnie tak. Każdy sprzedany produkt, przygotowany w ramach naszej akcji, oznacza, że cały dochód przekazany będzie na fundowanie stypendiów naukowych dla uczennic z Wysp Zielonego Przylądka.
To w tej kosmetyczce jest najważniejsze - dzięki niej, za kilka lat, w odległym Cabo Verde, szkołę ukończy Manuela lub Eliane, które następnie staną się lekarkami, nauczycielkami, właścicielkami firm. A wszystko za sprawą naszych wyborów, tutaj i teraz. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na: www.zobaczjakkoko.pl

Ok, a teraz pozwól, że opowiem Ci o "technikaliach" związanych z tą kosmetyczką.
Do stworzenia każdego egzemplarza wykorzystałam kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Do tego dodałam kolorowe ścinki bawełny African Wax, które pochodzą z procesu produkcji KOKOworld. Każda kosmetyczka przez to jest totalnie unikatowa i posiada kolorową podszewkę! Uwaga: przez to może nieznacznie odbiegać kolorem oraz umiejscowieniem wstawek od zdjęć produktu.

Wymiary :

wysokość: 16 cm
długość: 22 cm

Materiał: Każdy model jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać wyglądem od zdjęć produktu. Kosmetyczki pakowane są losowo. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz w komentarzu- postaramy się zrobić co w Naszej mocy, by spełnić Twoje oczekiwania.

Projekt i wykonanie: MARUNA Gosia Grodzka

//carousel Polecane_dla_Ciebie