Bye Bye Sale /

Kurtka Kobe

399.00 PLN 499.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
S/M M/L L/XL

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Pulsujące życiem miasto – energia, by ciągle iść naprzód. Spokojny oddech i cisza – momenty pozwalające odpocząć. Tworząc citiZEN, wiedzieliśmy o jednym – harmonia jest naszą siłą. Tak właśnie powstała KOBE.

Kurtka to odważny asymetryczny krój wykonany na lekkim materiale. Dzięki cięciu poprowadzonemu po skosie KOBE wydaje się dużym kapturem chroniącym przed deszczem, a po rozpięciu sprawnie zamienia się w otulający kołnierz. Trzy kieszenie, dwie zewnętrzne i jedna od środka, sprawiają, że kurtka jest bardzo praktyczna. Długie spacery po mieście, krótkie trasy do pracy, intensywny weekend za miastem – poradzi sobie wszędzie.

Harmonii nie byłoby bez printów. W tej kolekcji nawiązują bezpośrednio do buddyjskich mandali jednoczących koło, symbolizujące nieskończoność, z kwadratem – tym, co ludzkie. Równowagi KOBE dodają też kolory – energetyczny pomarańcz i uspokajająca czerń świetnie ze sobą współpracują, harmonijnie łącząc się ze wschodnimi wzorami.

Rękawy w tym modelu warto podwijać choćby po to, żeby pokazać ich ciekawe wykończenie. Niesztampowe są nie tylko wzory kurtki, wyróżnia się także podszewką. Jej bordowy materiał dobrze łączy się zewnętrznymi printami, jednocześnie nieco wyciszając projekt. To jednak nie koniec ciekawych rozwiązań – wewnętrzną mała kieszeń na telefon wykończyliśmy plisą ze wzoru – harmonia płynie z wnętrza, pamiętajcie!

Materiał: 100% polyester, gramatura 200g/m2

//carousel Ekplozja_kolorów


//carousel Polecane_dla_Ciebie