Zaraz wracamy!

W związku ze zmianą systemu w dniu dzisiejszym mogą występować chwilowe przeryw w działaniu strony i przyjmowaniu zamówień. Za niedogodności przepraszamy.

Kurtka Parka Claws

499.00 zł

  • XS/S
  • S/M
  • M/L
  • L/XL
Czas dostawy: 2-4 dni

Kochamy jesienne spacery, ale też dobrze wiemy, że aby móc się nimi cieszyć dobre towarzystwo jest niezbędne! A przez dobre towarzystwo mamy na myśli przede wszystkim wygodną kurtkę! Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy kurtkę parkę Claws.

Przedłużony krój, kaptur, sznurek w talii - wszystko po to, abyś tej jesieni poczuła się maksymalnie komfortowo. W tym sezonie królują parki, i to nie bez powodu! Świetnie się sprawdzają w codziennych przygodach. Połączenie funkcjonalności i świetnego kroju, który z jednej strony pozwala czuć nam się swobodnie, a z drugiej podkreślić nasze atuty, sprawiły, że zapragnęłyśmy właśnie taką idealną kurtkę dla Was stworzyć... i chyba nam się udało ;)

Jeśli czeka Cię dzień pełen wyzwań, zestaw ją z wygodnymi spodniami Button i sportowymi butami. Pod parką możesz też ukryć komplet eleganckiej koszuli Cirebon ze spódniczką Campanilla.

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Modelka na zdjęciu ma 165 cm wzrostu. 

Materiał: 100% poliester wodoodporny + podszewka 100% wiskoza
Projekt: KOKOworld
Wykonanie: Wieliczka, Szwalnia Patryka i Edytki//carousel Do_kurtki_dobierz @2081 @2078 @2073 @2090 @2186 @1051