NOWOŚCI /

Maseczka Pixel

39.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 5 - 7 dni

Nie będziemy Wam przypominać, jak ważne jest, żebyśmy dbali teraz o bezpieczeństwo. Pokażemy Wam jednak, że we współpracy siła! Pandemia nauczyła nas mądrze wykorzystywać zasoby i dzielić się nimi z innymi – tak powstały maseczki KOKOworld, które przekazujemy Wam, szczerze wierząc w to, że niebawem nie będą Wam już potrzebne.

Maseczki zaprojektowaliśmy tak, by zasłaniały większą część twarzy, a jednocześnie nie utrudniały mówienia czy noszenia okularów. Dzięki nieregularnemu kształtowi (zaciągnięcie materiału na nos) dobrze dopasowują się do twarzy i sprawiają, że szkła w okularach nie zachodzą parą.

Printy Pixel i Botanic znacie już z naszych kolekcji i wiecie, że uszyte z nich maski będą nie tylko środkiem ochrony. Dodadzą Wam koloru i optymizmu wszędzie, gdzie tylko się w nich pojawicie.

Nasze maski są ekologiczne nie tylko ze względu na to, że można ich używać wiele razy. Uszyliśmy je ze ścinków produkcyjnych – wykorzystaliśmy materiały, które były zbyt małe, by stworzyć z nich ubrania. Pamiętajcie jednak, by regularnie prać maseczki. Przed wrzuceniem ich do pralki dobrze jest je wyparzyć i namoczyć w wodzie z mydłem.

UWAGA! 10 zł ze sprzedaży każdej maseczki przekażemy fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Chcemy zapewnić pomoc dzieciom, które ze względu na pandemię i zdalne nauczanie muszą przebywać w (często przemocowych) domach, a przez brak zajęć w szkole zostały pozbawione między innymi pomocy psychologicznej i materialnej.

Materiał: 1. warstwa: 100% bawełna
2. warstwa: 100% len 130 g/m2"

Aby odkazić maseczkę zalecza się pranie w pralce po każdym użyciu:
pranie ręczne po każdym użyciu
prasowanie w 110 st po każdym użyciu.
Nie noś wilgotnej!

//carousel Polecane_dla_Ciebie