Biżuteria /

Naszyjnik Fusion

79.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 8-10 dni

Linie wpisane w koło zaczynają wirować, Twoje powieki stają się ciężkie. Powoli zapadasz w citiZEN! Fusion to nasz bezpiecznik! Cyk – jednym ruchem wytwarza dźwiękoszczelną ścianę i oddziela zgiełku codziennych narzekań!

Trzy kawałki drewna połączone elementami ze stali chirurgicznej: dwa ręcznie malowane koła i monochromatyczna belka, wszystko zawieszone na sznurku – tyle wystarczy, by stworzyć naszyjnik, który pokaże, że dobry design to nie skomplikowane konstrukcje, a pomysł!

Główne elementy Fusion, koła, wypełnione są kolorami, na których namalowaliśmy kontrastujące linie. Ta zabawa kształtami i barwami może przypominać złudzenie optyczne. To jednak jedyna fantazja, jakiej doznacie, patrząc na ten naszyjnik. To, że ciekawie łączy się z casualowymi stylizacjami i wprowadza słuszny zamęt w nudnych zestawach do biura, jest faktem, nie żadną optyczną iluzją.

Przerzucajcie więc przez szyję Fusion, realizujcie Wasze szalone pomysły na modę, a gdy nawał obowiązków znów Was przygniecie, wpatrzone w wirujące linie i wciągające głęboko kolory, oddajcie się citiZEN.

//carousel Polecane_dla_Ciebie