Biżuteria /

Naszyjnik Kamo

89.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni
  • długi naszyjnik składający się z dwóch elementów
  • motyw ptaka
  • wielokolorowy
  • produkt hand made
  • stworzony w PolsceSkoro nie chcemy, żeby cokolwiek nas ograniczało, ostatnie, co mogłoby sprawiać, że nam niewygodnie, to biżuteria. Dlatego stworzyliśmy lekki naszyjnik z motywem ptaka.

Drewniany naszyjnik to dobre rozwiązanie dla tych z Was, które uczulone są (i dosłownie, i w przenośni) na plastik i sztuczne elementy biżuterii. Naturalne materiały, z których wykonaliśmy Kamo (drewno i bawełniany sznurek) są bezpieczne dla ciała – nie wywołują podrażnień i nie reagują z perfumami czy kosmetykami.

Choć lubimy nowe, temu, co w KOKOworld dobre, pozostajemy wierni. Tak jest przy produkcji biżuterii. Naszyjnik, który widzicie, powstał według starego i sprawdzonego planu: Dawid projektuje elementy, następnie zleca ich wycięcie z recyklingowanej płyty drzewnej, a później własnoręcznie nanosi kolory, dodaje detale i sprawdza, czy wszystko do siebie pasuje. Nasza biżuteria to w 100% praca ręczna.

Choć swoim motywem naszyjnik nawiązuje do lekkości i swobody, formą lepiej wpisze się w ubrania przylegające do ciała: topy, letnie koszule i sukienki. Wyeksponowany na sprężystym, monochromatycznym tle, nie „zniknie” – ani we wzorach, ani w fałdach materiałów.

Niech będzie amuletem i zamiast sprowadzać na ziemię, ciągnie Was w górę!

Skład materiału: drewno, bawełna, stal chirurgiczna


//carousel Polecane_dla_Ciebie