Nerki, plecaki, torebki / Nerka Catchupa Jeans for a better world

99.00 PLN
Dostępne kolory:


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Jest marzec. Za oknem kończy się zima i szczęśliwie robi się coraz cieplej. Ufff. Jestem Maruna i siedzę przy maszynie do szycia, kończąc kolejną nerkę, wykonaną z Waszych starych jeansów. Wszystko za sprawą akcji jeans Jeans for a Better World, dzięki której ożywiamy stare, znoszone jeansy, tworząc z nich coś zupełnie nowego, oryginalnego i naprawdę, w 100% jedynego na świecie. 

Ale nie to jest tutaj najważniejsze
. Pamiętasz może jaki był cel naszej akcji i zbiórki starych jeansów? Jasne, chcieliśmy pokazać, jak można nadać im (jeansom) drugie życie, ale co w tym wszystkim najważniejsze - pomóc, wesprzeć, a kto wie... może nawet zmienić życie. Każda nerka która trafi w twoje ręce oznacza, że cały dochód z jej sprzedaży przekażemy na wsparcie nastolatek na Cabo Verde!

Patrząc na wykonaną przeze mnie nerkę, możesz zatem myśleć o dalekim Cabo Verde i tamtejszych uczennicach. Cała nasza akcja jest tak naprawdę dla nich. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na:
www.zobaczjakkoko.pl

A teraz powiem ci z czego i jak stworzona została ta wyjątkowa nerka. Ten oryginalny projekt składa się z wielu elementów: suwaki, podszewka, pasek, zapięcie oraz oczywiście recyklingowe jeansy. Do stworzenia nerki wykorzystałam kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Każdy model nerki jest unikatowy i może nieznacznie odbiegać kolorem, rodzajem zamka oraz umiejscowieniem kieszeni od zdjęć produktu.

Czytaj więcej o akcji na naszym bloguJeans for a better world

Materiał: Każdy model nerki jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać kolorem, rodzajem zamka oraz umiejscowieniem kieszeni od zdjęć produktu. Nerki pakowane są losowo. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz w komentarzu- postaramy się zrobić co w Naszej mocy, by spełnić Twoje oczekiwania.


Projekt i wykonanie: MARUNA Gosia Grodzka

//carousel Polecane_dla_Ciebie