Nerki, plecaki, torebki / Nerka Kawung

129.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 9,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Stylowo, etnicznie, oryginalnie a do tego eco-wygodnie!

Nerka to niezbędny gadżet każdego podróżnika, festiwalowicza i aktywnego zawodnika! Jeśli cenisz sobie wygodę, lubisz mieć portfel i telefon pod ręką ta nera jest dla Ciebie. W środku ukryliśmy małą kieszonkę, karabinek do zapięcia np. kluczy oraz funkcjonalny otwór, który umożliwia wygodne przeciągnięcie słuchawek.

Do ich uszycia użyliśmy czarnej eko skóry, najwyższej jakości bawełny i batikowych ścinek. U nas nie zmarnuje się żaden kawałek - recykling pełną parą! Batik, którym ozdobiliśmy nerki, pochodzi z Indonezji. 

Tę nerkę nazwałyśmy Kawung na cześć indonezyjskiego wzoru o tej właśnie nazwie, który pierwotnie zarezerwowany był tylko dla sułtana jawajskiego miasta Jogjakarta.

Kawung jest jednym z najstarszych indonezyjskich motywów batikowych i charakteryzują go cztery okrągłe elementy, stylizowane na kwiat palmy. Wzór ten ma wiele symbolicznych znaczeń związanych z jego kształtem właśnie – kwiat palmy reprezentuje bowiem czystość i uczciwość, a jego owoce symbolizują płodność i nadzieję. W aspekcie filozoficznym powiązany jest z uniwersalną energią życia i długowieczność.

//readMore O historii batiku! O tym jak powstaje wzór kawung i inne batiki.

Zobacz kto wytwarza dla Ciebie Kawung!

Skład:  
eko skóra + bawełna 100% 
ścinki indonezyjskich materiałów 
parciany pas 
plastikowe i regulowane zapięcie

Kliknij tutaj by obejrzeć film o tym jak powstaje batik Kawung!

Wymiary: Wysokość: 14 cm, szerokość: 28 cm, max. długość paska: 104 cm
Projekt:KOKOworld  
Wykonanie: Ania z Wrocławia

//carousel Polecane_dla_Ciebie