/

Okładka na zeszyt Kapa Jeans for a better world

39.00 PLN
Dostępne kolory:
Rozmiar:
Wybierz rozmiar:
Onesize

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 5 - 7 dni

Każdy zeszyt, pamiętnik, szkicownik czy notatnik skrywa w sobie niesamowite historie. Zaglądając w zapisane kartki, często możemy przenieść się w czasie, przypomnieć sobie o tym, jak to kiedyś było. Wiele firm, inicjatyw, mnóstwo przemówień, które zmieniało nasz świat, zostało wcześniej zapisanych... właśnie w takiej czy innej formie zeszytu. Dzisiaj mamy internet, tablety, smartfony, ale nadal zapisane zeszyty mają w sobie coś magicznego. Nie sądzisz?

Jesteśmy JeansAid i zwykle ze starych, nieużywanych jeansów, tworzymy torby, nerki, plecaki.
Tym razem jednak, na potrzeby akcji Jeans for a Better World, przygotowaliśmy okładki na zeszyty. Wykorzystaliśmy przesłane przez Was... a może nawet przez Ciebie, spodnie jeansowe do tego, aby stworzyć rzecz niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju i tak naprawdę - jedyną na świecie.

Co jednak w tym wszystkim najbardziej magiczne, to to, że każda zakupiona okładka, oznacza 100% dochodu , który na stypendia naukowe dla dziewczyn z CaboVerde. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na: www.zobaczjakkoko.pl


Wykonana przez nas, a kupiona przez Ciebie okładka na zeszyt, da szansę na dokończenie szkoły, a później studiów, wielu dziewczynom. Dla nas może być to "tylko" okładka. Ale dla nich - to zupełnie nowe inne życie i kolejne kartki w ich zeszytach, zapisane niesamowitymi historiami.

Ok, a teraz opowiem Ci jak i z czego wykonaliśmy te produkty.
Do stworzenia okładek wykorzystalismy recyklingowe jeansowe spodnie, które ręcznie dopasowaliśmy ze sobą. Do tego dodaliśmy kolorowe ścinki bawełny African Wax, które pochodzą z procesu produkcji KOKOworld. Każda okładka jest unikatowa i może nieznacznie odbiegać kolorem oraz wzorem kolorowej wstawki od zdjęć produktu.

Rozmiar okładki pasuje idealnie na zeszyty A5.

Materiał: Każdy model jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać wyglądem od zdjęć produktu. Okładki pakowane są losowo. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz w komentarzu- postaramy się zrobić co w Naszej mocy, by spełnić Twoje oczekiwania.


Projekt i wykonanie: JeansAid

KONIEC TABELKA ROZMIARÓW -->

//carousel Polecane_dla_Ciebie