/

Organizer Futuro Jeans for a better world

179.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 5 - 7 dni

Świetnie wygląda i do tego może być ozdobą w domu, jest praktyczny, unikatowy, bo tak naprawdę jedyny na całym świecie i wykonany ręcznie. Wiem, bo sama go tworzyłam - jestem Maruna i dla akcji Jeans for a Better World przygotowałam ze starych jeansów właśnie ten organizer.

To co w nim jest jednak najważniejsze, to fakt, że dzięki niemu wspieramy edukację uczennic z Cabo Verde. Każda złotówka dochodu pochodząca ze sprzedaży tego projektu, będzie przekazana właśnie na sfinansowanie stypendiów szkolnych dla tych dziewczyn. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na:
www.zobaczjakkoko.pl

To właśnie powód, dla którego go przygotowałam, jest tym, co w tym organizerze jest najcenniejsze. To nie tylko przedmiot ułatwiający codzienne fukcjonowanie. Jest to przede wszystkim przedmiot, z którego zwyczajnie ja, KOKOworld i każdy kto będzie miał go u siebie... jest i będzie zawsze dumny!

Tego jestem w 100% pewna.

A teraz opowiem ci jak tworzyłam ten organizer.
Ten oryginalny projekt składa się z wielu elementów: różnej wielkości kieszeń, kolorowych wstawek, podszewki oraz oczywiście recyklingowe jeansy. Do stworzenia organizera wykorzystałam kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Projekt posiada funkcjonalny uchwyt, dzięki któremu organizer możemy powiesić w dowolnym miejscu. Każdy model organizera jest unikatowy i może nieznacznie odbiegać kolorem, układem kieszeni oraz rodzajem wykorzystanych wstawek.

Wymiary:

Długość: 63 cm
Szerokość: 49 cm

Materiał: Każdy model jest unikatowy, wykonany z jeansów z recyklingu i może nieznacznie odbiegać wyglądem od zdjęć produktu.

Projekt i wykonanie: MARUNA Gosia Grodzka

KONIEC TABELKA ROZMIARÓW -->

//carousel Polecane_dla_Ciebie