Nerki, plecaki, torebki /

Plecak Boxy Fire

249.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Rzucić wszystko i wyjechać… do Japonii – trochę Was znamy i wiemy, że dwa razy powtarzać nie trzeba. Jednak dla tych, które podróże wolą w skali mikro, mamy dobrą wiadomość – plecak Boxy Fire sprawdza się zarówno w drodze na drugą półkulę, jak i na drugą… stronę miasta.

Myśląc o Boxy, wyobrażaliśmy sobie przede wszystkim plecak miejski – na laptop, książki, dokumenty. Nie bez powodu wydzieliliśmy w nim oddzielną przestrzeń na komputer oraz dużą, zapinaną na zamek, kieszeń – na portfel, telefon i babskie drobiazgi, które warto mieć w jednym miejscu.

Wiemy jednak, jak często zmieniacie swoje plany, podejmujecie szalone decyzje i po kilku minutach jesteście już gotowe, by przeżyć przygodę życia (nawet jeśli jest to tylko wypad na rower). Stwierdziliśmy więc, że warto zaprojektować Fire tak, by w dowolnym momencie mógł być przez Was powiększony – prostym ruchem rozwiniecie schowany materiał, a potem wrzucicie do środka dodatkowe owoce na piknik, matę do ćwiczeń czy aparat.

Choć wiemy, że deszcz nie jest dla Was przeszkodą, plecak uszyliśmy z nieprzemakalnego softshellu. Teraz możecie zabrać go naprawdę wszędzie. Miejcie się jednak na baczności – inspirowane kulturami Dalekiego Wschodu wzory przyciągają uwagę i nie pozwalają schować się w tłumie.

Skład: soft-shell 100% polyester, gramatura 200g/m2, podszewka 100% bawełna, gramatura 280 g/m2.

//carousel Nasze_nowości

//carousel Polecane_dla_Ciebie