Nerki, plecaki, torebki /

Plecak Mar Jeans for a better world

249.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Nie wiem, czy Ty też tak masz. Kiedy ja słyszałam nazwę Cabo Verde, albo Wyspy Zielonego Przylądka, od razu myślałam o żeglowaniu, oceanie. To właśnie było dla mnie inspiracją do stworzenia takiego placaka-worka żeglarskiego. Ważniejsze jednak jest to, dlaczego w ogóle myślałam o Cabo Verde?

Wszystko za sprawą akcji Jeans for a Better World, o której może już słyszałaś.
Stare, znosze jeansy, które leżały już tylko w szafie, zostały zebrane przez KOKOworld i przekazane mi, Magdzie z firmy Trashki, z zadaniem, aby stworzyć z nich coś nowego. Oryginalnego. Niepowtarzalnego. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na: www.zobaczjakkoko.pl

Tak oto powstał ten produkt. Produkt tym cenniejszy, że dzięki niemu wspieramy edukację dziewczyn z Cabo Verde. Całkowity dochód ze sprzedaży tego worka, będzie przekazany na stypendia naukowe dla uczennic z tamtego zakątka świata.

Tylko tyle i aż tyle, a teraz opowiem Ci, jak przygotowałem ten produkt i z czego jest on wykonany.
Ten oryginalny plecak składa się z wielu elementów: wewnętrzna kieszeń, podszewka, żeglarski sznur na ramię oraz oczywiście recyklingowe jeansy. Do ich stworzenia wykorzystałam kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Każdy worek jest unikatowy, ma inne fragmenty jeansu i wstawek African Wax, ściągany jest grubym sznurkiem i może nieznacznie odbiegać kolorem, batikowymi wstawkami oraz wielkością kieszeni od zdjęć produktu.

Czytaj więcej o akcji na naszym bloguJeans for a better world

Wymiary:

wysokość: 57 cm
szerokość: 41 cm

Materiał: Każdy model plecaka jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać kolorem od zdjęć produktu. Plecaki pakowane są losowo. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz w komentarzu- postaramy się zrobić co w Naszej mocy, by spełnić Twoje oczekiwania.

Projekt i wykonanie: Magda z Trashki

//carousel Zobacz_także plecak

//carousel Polecane_dla_Ciebie