Nerki, plecaki, torebki /

Plecak Seralha Jeans for a better world

149.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Jestem Magda z firmy Trashki i dla z KOKOworld stworzyłam serię tych wyjątkowych i jedynych na świecie plecaków. Używany jeans to materiał, którym nieczęsto posługuję się tworząc plecaki - zwykle są to stare banery lub flagi reklamowe. Jednak materiał, który użyłam do wykonania plecaka, na który właśnie patrzysz, jest naprawdę wyjątkowy. Pochodzi on od Was, a może nawet od Ciebie (o ile oddałaś nam, w ramach akcji Jeans for a Better World, swoje stare spodnie jeansowe), ale co najważniejsze, to dzięki niemu wspólnie możemy pozytywnie wpłynąć na edukację nastolatek na Cabo Verde. Do ich stworzenia wykorzystałam kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Każdy worek jest unikatowy, ma inne fragmenty jeansu i kolorowych ścinek African Wax, ściągany jest sznurkiem i może nieznacznie odbiegać kolorem, kolorowymi wstawkami oraz umiejscowieniem kieszeni od zdjęć produktu.

Kupując ten produkt, fundujesz tym dziewczynom stypendia naukowe - cały dochód pochodzący ze sprzedaży tego produktu, przekazujemy właśnie na ten cel. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na:
www.zobaczjakkoko.pl

Tylko pomyśl - kto wie, ile marzeń możemy spełnić dzięki tej akcji i kim staną się w przyszłości te osoby? Lekarkami, właścicielkami firm, nauczycielkami? A wszystko za sprawą naszych decyzji tutaj w Polsce. Świat stał się naprawdę mały i świetne jest w nim to, że możemy mieć realny, pozytywny wpływ na życie ludzi mieszkających tysiące kilometrów od nas.

Wymiary:

wysokość: 44 cm
szerokość: 37 cm

Czytaj więcej o akcji na naszym bloguJeans for a better world

Materiał: Każdy model plecaka jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać kolorem od zdjęć produktu. Plecaki pakowane są losowo. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz w komentarzu- postaramy się zrobić co w Naszej mocy, by spełnić Twoje
oczekiwania.


Projekt i wykonanie: Magda z Trashki

//carousel Zobacz_także plecak

//carousel Polecane_dla_Ciebie