/

Poduszka Zero Waste Diamond

69.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Dobrze wiemy, że wyprodukowanie materiału to praca i zaangażowanie wielu osób, dlatego hołdujemy zasadzie że nawet skrawek nie może się zmarnować! Wykonana w duchu recyklingu poszewka wypełni dobrą energią każde pomieszczenie! 

Recykling artystyczny wymaga dużego kunsztu - ponowne wykorzystanie ścinek i stworzenie z nich poszewek to prawdziwa sztuka! 
Nasza rękodzielniczka poświęca wiele godzin na dopasowanie kształtu i kolorów skrawków do motywu, który zaprojektuje. Kawałki materiału spotykają się w rękach Magdy, aby mogły powstać wyjątkowe i niepowtarzalne poduszki. 

Wypełnienie poduszki stanowi łuska gryki, która posiada właściwości antyalergiczne oraz lecznicze. Dodatkowo jest elastyczna, dopasowuje się do pozycji leżącego. W przestrzeniach łuski znajduje się powietrze, które przepuszcza ciepło, wydalając je poza poduszkę dzięki czemu ciało się nie poci.

Poduszkę wykonała dla nas Magdalena Godawa-Jabłko, która pod marką MakkireQu zamienia nasze materiałowe skrawki w unikatowe poszewki na poduszki. Nie ma dwóch takich samych. Dzieło sztuki na Twojej kanapie!

Kliknij i poznaj MakkireQu!

Ten produkt został stworzony w duchu odpowiedzialnej mody. Dzięki niemu wspieramy rękodzielników z Polski.

Materiał: bawełna 
Projekt: KOKOworld 
Wykonanie: Jagłowice, Makkirequ

KONIEC TABELKA ROZMIARÓW -->

//carousel Polecane_dla_Ciebie