Biżuteria /

Zestaw Jazmin naszyjnik + kolczyki

149.00 PLN
Dostępne kolory:

Produkt chwilowo niedostępny


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: Zbieranie zamówień trwa do 16 lipca 2020

Kolia i kolczyki Jazmin są autorskim projektem Eduardo. Proces przygotowania biżuterii zaczyna się od… podjęcia decyzji, z której rzeki, wcześnie rano, wybrana zostanie glina. Starannie uformowane kuleczki Eduardo i jego rodzina wypiekają w specjalnie zbudowanym przez nich piecu – ceramiczna biżuteria jest dla nich największą pasją.

Skorupki jaj, liście buraków, kurkuma – do barwienia koralików Eduardo wykorzystuje barwniki pochodzące wyłącznie z okolicy. Południowoamerykańskie krajobrazy inspirują go także do układania wzorów. Jednak choć Edu może odtworzyć dany wzór – dzięki naturalnym materiałom, z których wykonuje biżuterię, każdy zestaw będzie się odrobinę różnić, każdy będzie na swój sposób wyjątkowy.

Dla nas ten zestaw to osobisty magazyn dobrej energii. Przeplatane sznury kolorowych koralików, trochę zwariowane, a co, ubarwiają każdą stylizację i usprawiedliwiają nawet najbardziej szalone pomysły. Dlatego Jazmin to zestaw, który najpiękniej wygląda z… uśmiechem i policzkami muśniętymi słońcem. Eduardo, możesz być z niego dumny! A my, wiedząc, jak dużo zmieniają te malutkie koraliki, nie możemy nie pomyśleć o tym, jak wiele w ludziach dobra i piękna.
Zestaw, który Wam przedstawiamy, to największy skarb, jaki w tym momencie możecie dać i Eduardo, i sobie. Dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie naszego przyjaciela. 


//carousel Polecane_dla_Ciebie