Biżuteria / PREORDER Zestaw Seaside kolia + kolczyki z Kolumbii

149.00 PLN
Dostępne kolory:


Dostawa od 8,90 zł, Wysyłka w: Zbieranie zamówień trwa do 16 lipca 2020

Kolia i kolczyki Seaside są autorskim projektem Eduardo – naszego zaprzyjaźnionego rzemieślnika z Kolumbii. Proces przygotowania biżuterii zaczyna się od… podjęcia decyzji, z której rzeki, wcześnie rano, wybrana zostanie glina. Starannie uformowane kuleczki Eduardo i jego rodzina wypiekają w specjalnie zbudowanym przez nich piecu – ceramiczna biżuteria jest dla nich największą pasją.

Skorupki jaj, liście buraków, kurkuma – do barwienia koralików Eduardo wykorzystuje barwniki pochodzące wyłącznie z okolicy. Południowoamerykańskie krajobrazy inspirują go także do układania wzorów. Jednak choć Edu może odtworzyć dany wzór – dzięki naturalnym materiałom, z których wykonuje biżuterię, każdy zestaw będzie się odrobinę różnić, każdy będzie na swój sposób wyjątkowy.

Seaside to zestaw biżuterii, który najpiękniej wygląda z… uśmiechem! Dlaczego? Bo wiedząc, jak dużo zmieniają te malutkie koraliki, nie sposób choć na chwilę pomyśleć o tym, jak wiele w ludziach dobra i piękna.

Zestaw, który Wam przedstawiamy, to największy skarb, jaki w tym momencie możecie dać i Eduardo, i sobie. Dochód z jego sprzedaży przeznaczony zostanie na wsparcie naszego przyjaciela. Eduardo wykona kolczyki i kolię specjalnie na Wasze zamówienie. 

Czas oczekiwania na otrzymanie biżuterii to miesiąc od momentu zakończenia naszej akcji, która będzie trwała do 16 lipca. Wówczas Eduardo przystąpi do pracy, a naszyjnik i kolczyki dotrą do Was z dalekiej Kolumbii.

//carousel Polecane_dla_Ciebie