Nerki, plecaki, torebki / Smycz Coladeira Jeans for a better world

29.00 PLN
Dostępne kolory:


Dostawa za 0 zł, Wysyłka w: 2-4 dni

Niby nic. Zwyczajna smyczka - pewnie zresztą kolejna, którą widzisz w swoim życiu. Tym razem jest jednak inaczej, ponieważ tej smyczki nie stworzyła maszyna, ale własnoręcznie ja - Maruna. Po co to wszystko? Razem z KOKOworld, w ramach akcji Jeans for a better world, chcemy wesprzeć nastolatki, którym ufundujemy edukację. 

Kupujesz smyczkę a dochód, CAŁY DOCHÓD, trafia na Cabo Verde i tamtejszych uczennic. Więcej o akcji Jeans for a better world dowiesz się na: www.zobaczjakkoko.pl

Ale wrócę jeszcze na chwilę do samej smyczki, którą właśnie obserwujesz
. Stworzyłam ich... myślę, że kilkadziesiąt sztuk, ale co w nich wyjątkowe, to fakt, że każda jest inna, jedyna, niepowtarzalna. Drugiej takiej smyczki nie zobaczysz nigdzie na świecie. Możesz ją wykorzystać jako organizer Twoich kluczy czy nawet brelok do ulubionej torebki. A teraz opowiem Ci z czego zostały wykonane.

Ten oryginalny projekt składa się z zaledwie kilku elementów, ale to właśnie dzięki temu jest taki wyjątkowy.
Do stworzenia smyczy wykorzystałam kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowałam ze sobą. Do tego dodałam kolorowe ścinki, które pochodzą z procesu produkcji KOKOworld. 

Długość smyczy: 39 cm

Czytaj więcej o akcji na naszym bloguJeans for a better world

Materiał: Każdy model smyczy jest unikatowy, wykonany z jeansu z recyklingu i może nieznacznie odbiegać kolorem od zdjęć produktu. Smyczki
pakowane są losowo. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze, napisz
w komentarzu- postaramy się zrobić co w Naszej mocy, by spełnić Twoje
oczekiwania.


Projekt i wykonanie: MARUNA Gosia Grodzka

//carousel Polecane_dla_Ciebie